Oluklu Koli

Ağır ve büyük eşyalarınızı taşımanız için sizlere farklı tasarımlarda baskılı oluklu koli imalatı yapan firmamız, yıllardır çalışmalarına devam etmektedir. Her boy ve modeldeki kolilerimiz, hem iş yerleriniz için hem de eviniz için büyük bir yardımcınız olacaktır. Oluklu özellikte olması dolayısıyla taşırken zorluk yaşamamanız için imal edilen kolilerimiz, kalın şekilde imal edildiği için en ufak darbelerde yırtılmaz, kırılmaz. Çok ağır darbelere veya aşırı ıslanmaya maruz bırakılmadıkça kolilerimizden yana sorun yaşamazsınız. Kalın ve dayanıklı üretilen kolilerimiz sayesinde dilediğiniz ürünü, dilediğiniz miktarda güvenle taşıyabilirsiniz.

Ürünlerimizin Modelleri

Baskılı oluklu koli imalatı yapan firmamız, kare, dikdörtgen, oval gibi çeşitli modellerde koli imal edebilmektedir. Özel olarak hazırlanan kolilerimiz, her türlü eşyanızı güvenle koyup taşımanız için dikkatle hazırlanmaktadır. Büyük makinelerde itinalı şekilde hazırlanan kolilerimiz, dünyanın dört bir yerinde alıcısına ulaşmaktadır. İhraç ürünlerimiz arasında bulunan oluklu kolilerimiz, farklı baskı tekniklerimiz ve modellerimizle farkını ve kalitesini gözler önüne sermektedir. Ayrıca kolilerimiz doğa dostu olarak üretilmektedir.

Toprağa karışması durumunda çok çabuk eriyebilen ve toprağın yapısını bozmayan bir özellikte imal edilmektedir. Kare, oval, dikdörtgen, uzun modellerimiz arasından istediğiniz ürünü seçebilir ve istediğiniz sayıda satın alabilirsiniz. Toplu alımlarınızda ürünlerinizi adresinize kadar teslim ettiğimizi bilmelisiniz.

Müşteri Odaklı Çalışma

Hazırladığımız kolilerimiz, müşterilerimiz tarafından büyük beğeniyle tutulmaktadır. İstediğiniz her türlü baskıyı yapabilen teknik ekipmanlarımız sayesinde firmalarınızın amblemlerini kolilerimize baskılayabiliyoruz. Özellikle kolilerimizi tercih eden müşterilerimiz arasında kargo firmaları, nakliye işi yapan firmalar, toplu ürün satışı gerçekleştiren her türlü kuruluş gelmektedir. Müşteri odaklı çalışma sergilediğimiz için, müşteri sayımız her geçen gün artan oranlı şekilde devam etmektedir. Her müşterimizin istediği boy ve baskıdaki ürünleri, verdiğimiz teslimat gününde yerine getirmenin huzurunu yaşamaktayız. 

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 

Piyasaya göre uygun fiyata sunduğumuz baskılı ve oluklu kolilerimizden faydalanabilir, ürünlerinizi güvenle taşıyabilir ve saklayabilirsiniz. Model ve boyut seçeneklerimiz için kurumsal sayfamızı veya firmamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Destek için bizi müşteri destek hattında da arayabilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.