Baskılı Poşet

BASKILI POŞET

     '' Baskılı poşetler ile  gösterişli ama bir o kadarda hesaplı bir şekilde  iş yerinizin reklamını yapabilir, müşterilerinizi daha memnun ederek kolaylıkla belli bir potansiyel yakalayabilirsiniz '' 
Desek ne dersiniz ?
      İşte tamda sözümüzün arkasındayız. Bu eylemi hayata nasıl geçirdiğimizi kısaca revize etmek gerekirse; İmalat firması olarak tüketici işletmelerin ihtiyacına ve amacına hitap eden  %100 kullanımı teşvik edilen bir baskılı poşet ürettik. Ve bu poşeti, baskılı şekillerde yaparak hem görsellik hem de mağaza, işletme gibi vs. politikaları göz önüne alarak üretim sürecine soktuk ancak baskılı poşetlerde sadece üretmekle de yetinmeyip, içerisindeki maddeye dikkat çekerek gerekli analizler yaptık. Bu analizler sonucu ve yeni teknolojiyle  baskılı poşet üretimimizin son derece çevreci olduğunu söylemekten de çekinmedik.Çünkü üretim aşamasında takviyesi sağlanan madde hiç bir tehlike oluşturmuyor. Böylelikle sağlığı da etkilemeyecek düzeyde kendini birinci sıralarda gösteren baskılı poşetler konusunda iddia ediyoruz ki; Üretici firma olarak elimizden geleninin fazlasını yaptık. Çünkü İşlevsel kullanılırlığı açısında da son derece kullanılışlı ve sert yapısı vardır. Ve farklı çeşitleriyle istenilen ebatlarla üretim söz konusu iken bilinmeli ki bir işletmenin reklamı sosyal aylarla sadece bir ay veya bir kaç ay sürmekte ama  kullandığımız bu baskılı poşetler gittiğimiz her yerde insanlar tarafından görüldüğü taktirde işletmelerin  kurumsal bir kimlik oluşturduğunu ve marka bilincini beyinlere bir nevi empoze ettiği gerçeğini göstermektedir.

Baskılı Poşet Ambalaj Teknolojisi

Baskılı poşet kullanım miktarı son zamanlarda giderek yaygınlaşmaktadır. Bunun en temel sebebi ise; baskılı poşet ambalaj teknolojisinin sürekli olarak kendini geliştirerek son derece kullanışlı ve dayanıklı baskılı poşetlerin üretimine olanak tanımasıdır. Ayrıca baskılı poşet üretim teknolojisinin yenilenmesi ve kendisini geliştirmesi sayesinde çok daha kullanışlı ve kaliteli baskılı poşetler üretilerek kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.