Bez Torba

BEZ TORBA

Tüm dünya ve ülkemizde, doğa ile daha uyumlu yaşamaya çalışan insanlar artık hem doğayı korumak hem de sağlık açısından doğal yaşama yönelmektedir. Günden güne daha fazla insan doğal ürünleri araştırmakta, beslenme, giyim, temizlik, araç gereçler gibi hemen hemen her alandan doğal ürün kullanmaya çalışmaktadır. Bu gelişim ve değişim promosyon ve reklam amaçlı kullanılan ürünlerinde değişmesini ve talebin farklılaşmasına neden olmuştur. Bu yönde en büyük değişim kullanılan poşetlerin niteliklerinde gerçekleşmiştir. Doğaya ve çevreye zararı çok büyük olan naylon poşet tahtına yavaş yavaş “bez torba” oturmaktadır.

Bez Torba ve Naylon Poşette Avrupa Standartlarında Hizmet Sunuyoruz

Naylon poşet maliyeti olarak düşük olması gerçeği yanında bez çanta tamamen doğa dostu bir promosyon ürünüdür. Bir naylon poşetin doğada tamamen yok olması tam 400 yıl sürmektedir. Bez torba ise kullanım döngüsünü uzun yıllar boyunca sürdürebilmektedir. Tamamen doğal malzemelerden üretildiğinden insan sağlığına zarar verecek kanserojen maddeler içermemektedir. Sağlık açısından yararı dışında bez çanta müşterilerine farklı kolaylıklar da sunmaktadır. Bez çanta üzerine istenilen renk ve şekilde logo, yazı vb basım yapılabilmektedir. Bez çanta her ölçüde üretilmektedir.  Çeşitli baskı yöntemleri uygulanabilmekte ve bu istediğiniz verimi alabilme adına kolaylık sağlamaktadır.

Firma Reklamı İçin Çantalarımıza Ne Dersiniz?

Bünyemizde sunduğumuz çanta alternatifleri ile tüm istek ve taleplerinize kısa sürede yanıt vermekteyiz. Sizde markanızın reklamını yapmak isterseniz bez çantaları tercih edebilirsiniz. Bez çanta kullanım süresi daha uzun olduğundan firmaların reklamlarını daha etkili ve uzun soluklu olmasını sağlamaktadır. Bez torba kullanımı sadece firmalar ile kısıtlı olmamaktadır. Belediyeler, üniversiteler, çeşitli sivil toplum kurumları bez çanta ile ulaşmak istedikleri kitlelerine en doğal promosyonu sağlamış olmaktadırlar.