Eczane Poşeti


ECZANE POŞETİ

Türkiye'de 20 bini aşkın eczanelere yılda milyonlarca insan girmektedir. Ve bu rakamı düşünürsek; Her insanın yolu mutlaka eczanelere düşüyor. Kimi bir baş ağrısı için ağrı kesici, kimi hastalığı için ilaç almakta kimi de kozmetik ürün amaçlı İşte bu durumda devreye eczane poşeti giriyor.
Çünkü eczanelere özel üretilen poşetler reçetelerden, sağlık ürünlerinden ve kozmetik malzemelere kadar birçok eşyayı taşıyacak şekilde dizayn ediliyor. Kolaylıkla içindeki ürünleri taşımamıza yardımcı olan eczane poşetleri üzerindeki baskılarıyla da dikkat çeken mesajlar içeriyor. 

Örneğin; Sigara, bırakma konusunda grafikli baskılar.  Ve devam eden soğuk algınlığı, yaşam koçluğu ve kilo kontrolü konusunda insanları bilinçlendiren eczane poşetleri üzerindeki grafikleri ile oldukça revançta. Öyle ki Aile ve çocuk sağlığı da bunu takip etmektedir.

Ve dağıtılan eczane poşetleri üzerindeki reklamlar ile de eczaneler yeni müşteriler kazanmakta önemli rol oynuyorlar. Kendine has reklam veren eczaneler, poşetlerin üzerine kendi grafiklerini basabilmekte veya bir kaç reklam veren firma poşet üzerindeki alanı paylaşabilmekte. Sizde işinizi yükseltmekte ve toplumu bilinçlendirmekte hem fikirseniz eczane için eczane poşetleri ilk tercihiz olsun.