Elyaf Çanta


Plastik torbaların çevreye zararı ve kirlilik yaratması ve yıllarca yok olmaması insanları başka arayışlara yönlendirmiştir. Bunlardan bir tanesi elyaf çanta üretimidir. Özellikle eczaneler ilaçları koymak için ve aynı zamanda reklamlarını yapmak için elyaf çantaları çok yoğun şekilde kullanmaktadır. Özellikle orta yaş ve üstü kullanıcılar her yere giderken küçük ve orta boyutta olan çantaları özellikle evrak ve kimliklerini koymak için uzun sürelerde kullanmakta fark etmeden o eczanenin reklamını da yapmaktadırlar.

Promosyon Elyaf Çanta Olarak Tercih Edebilirsiniz

Aynı zamanda promosyon çanta olarak ta kullanılan elyaf çantalar kullanışlı olması açısından müşteri tarafından beğenilmekte ve o işyerine sadakati sağlamaktadır. Psikolojik bağ oluşumunu tesis etmektedir. Evde de ilaçlarını o çantalar içinde bir arada muhafaza etmek hoşlarına gitmektedir. Elyaf çantalar kullanım kolaylığı ve uzun ömrü ve taşıma sağlamlığından dolayı hem tüketici tarafından hem de iyi bir reklam malzemesi olduğundan dükkan ve iş sahiplerince tercih edilmektedir. Plastik poşete göre maliyeti yüksek olsa da doğaya direk atılmadığından ve geri dönüşüm yapılabildiğinden kullanması uygun görülmektedir.

Sağlıklı Olan Malzemeleri Tercih Edin

Plastik poşetlerin kullanım ömrü yarım saat gibi bir zaman olmasına rağmen doğada kaybolması yılları almaktadır. Denize ulaşması ise deniz canlılarının hayatını tehdit edici boyutlara varmaktadır. İşlenirken eklenen maddeler yüzünden geri dönüştürülme özelliğini de yitirmektedir.

Elyaf çantalar daha çok sağlık sektöründe eczane optikçiler ve kuyumcular tarafından ambalaj olarak tercih edilmektedir. Çok çeşitli renk ve modellerde üretildiğinden promosyon ürünü ve reklam tanıtma amaçlı yoğun olarak kullanılmaktadır. Doğallığını bozmamak için baskılarında su bazlı boyalar kullanılmakta ve kullanım süresi bittiğinde doğaya atık olarak döndüğünde zararın minimize edilmesi amaçlanmaktadır. Elyaf lifleri de sentetik olmakla birlikte zararı plastik maddesi kadar olmamaktadır. Bu nedenle sizde sağlıklı olan elyaf çanta modellerimizi tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyatları için hemen bize ulaşın ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.