Hastane Poşetleri


Hastaneler sağlık hizmetlerinin verildiği ve pek çok tıbbi ve tehlikeli atıkların ortaya çıktığı yerlerdir. Bu nedenle atıklarında ambalajlanarak ve ayrıştırılarak depolanması hem çalışanların hem de hizmet alan hastaların sağlıklarını tehdit etmeden ve zarar vermeden ortamda uzaklaştırılması gerekmektedir. Atıkların sınıflarına göre ve ağırlıklarına ve özelliklerine göre hastane poşeti üretilmektedir. En basit olanları çöp poşetlerinden oluşmakta ve ambalajlarken bağlama ve toparlama için ağız kısmı ipli hastane poşeti modelleri üretilmektedir.

Hastane Poşeti

İnsan sağlığına zarar vermeyecek maddelerden üretilen hastane poşeti geri dönüştürülebilmektedir. Taşınacak malzemenin özelliğine göre poşetin kalınlığı ayarlanmaktadır. Malzemesi koruyuculuğu ona göre ayarlanmaktadır.

Röntgen Poşeti

Röntgen poşeti zarf şeklinde üretilmekte ve röntgen filmlerinin bozulmasını önlemek ışık almasını engellemek için içerisinde zarflı üretilenleri mevcuttur. Sağlık malzemelerini korumak için dizayn edilen poşetler üretilirken hem geri dönüşümlü olması hem de kullanım amacına uygun üretim yapılabilmektedir.

Plastik poşetler ne kadar zararsız da olsa sonuçta doğaya karışmadığından toprak su ve havaya zarar vermektedir. Canlılar için tehdit oluşturmaktadır.

Geri Dönüşümlü Poşet En Uygun Fiyatlarda

Plastik poşetler kullanıp atıldığında zararlı olsa da kullanımı basit ulaşılması kolay taşınan maddeler açısından koruyucu ve maliyeti düşük olması açısından kullanımından vazgeçilmemektedir. İnsanların kalabalık oluşu ve hızlı yaşam şartları ve teknolojinin gelişimi yeni ürünlere ihtiyaç plastik kullanımını zorunlu kılmakta her geçen gün sağlığa zararlı maddelerin üretiminden vazgeçme yolları aranmaktadır. Yerine konabilecek malzeme araştırılmakta ve çalışmalar yapılmaktadır. Üretilen malzemelerin ne kadar az sağlığa zararlı olması insanların kullanımı için o kadar uygun olmaktadır. Çalışmalar sonucunda daha doğal hammaddelerden oluşan ürünlerin kullanımı özendirilmekte, geri dönüşümlü ürünlerin çoğaltılması çalışmaları yapılmaktadır. Plastik poşetlere hayatımızda ne kadar az yer verirsek dünyayı temiz tutmak ve torunlarımıza miras bırakmak mümkün olacaktır.

Kaliteli ve geri dönüşümü mümkün olan poşetler hakkında fiyat bilgisi almak isterseniz, bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile tüm taleplerinizi kısa sürede ve en uygun fiyatlarda yerine getirmek için tüm ekibimiz ile çalışıyoruz.
 

 

 

Hastane Poşeti, Rontgen Poşeti, Endüstriyel Çöp Poşeti, Hastane Poşeti İmalatı, Hastane Poşeti İmalatı Yapan Firmalar, Hastane Poşeti Üreticileri, Röntgen Poşet Modelleri, Hastane Poşeti Üreticileri, Karton Röntgen Poşeti,