Hizmetlerimiz
Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Baskılı poşet üretimini istediğiniz renk ve özelliklerde kurumsal anlayışımız ile tam zamanında karşılıyoruz. Fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Mağaza Poşeti

Mağaza Poşeti

Mağaza poşeti, dayanıklı ve yüksek taşıma kapasitelidir. Üretim sürecimiz hakkında bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Market Poşeti

Market Poşeti

Market poşeti ve takviyeli market poşeti üretim sürecimiz hakkında bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Bez Torba

Bez Torba

Bez torba, doğaya ve çevreye zararı çok büyük olan naylon poşet yerine tercih edilebilecek sağlıklı ve kaliteli bir seçimdir. Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Karton Poşet

Karton Poşet

Karton poşet üretimini istediğiniz renk ve özelliklerde kurumsal anlayışımız ile tam zamanında karşılıyoruz. Fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Bez Çanta

Bez Çanta

Bez çanta, çevre dostu olma özelliğinin yanı sıra hava geçirebilen yapısı sayesinde de sağlıklıdır. Fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Promosyon Çanta

Promosyon Çanta

Reklam ve tanıtma aracı olarak kullanılan bez ya da plastik promosyon çantalar hakkında bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Plastik Poşet

Plastik Poşet

Plastik poşet; yüksek taşıma kapasitesi, ekonomik yapısı ve üretim çeşitliliği ile kurumsal ve hesaplı bir tercihtir. Fiyat teklifi istemek için tıklayınız.

Poşet İmalatı

Poşet İmalatı

Poşet imalatı sürecimizi incelemek, baskılı poşet üretim aşamalarını görmek ve fiyat teklifi istemek için tıklayın.