Karton Poşet

KARTON POŞET

Çevre temizliğine dikkat etmek gelecek nesillere temiz çevre hediye etmektir. Günümüzde birçok alanda kullanılan plastik ambalajlar çöpe atıldıklarında ya da çevreye rastgele atıldıklarında yüzlerce yıl toprakta kalarak çevreye zarar verebiliyor. Plastik hayatımızın her alanında kullanılan bir malzeme halini almıştır. Mutfak eşyalarımızdan terliklerimize kadar her alanda hayatımıza giren plastikler kullanım ömrü bittikten sonra geri dönüşüme atılmadığında çevre için en büyük tehditlerdendir.

Karton PoşetÜretim Teknolojisi

Karton poşet ambalajlarının üretim teknolojisi sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sayede pek çok farklı malzemeden üretim söz konusu olmaktadır. Temelde üretiminde geri dönüşüm sonrasında üretilmiş olan kartondan malzemeler kullanılmaktadır. Bu durum da doğal olarak karton ambalajlarını çevreci yapmaktadır. Ayrıca üretim teknolojisinin yenilenmesi sayesinde öncesine nazaran çok daha az maliyetli karton poşetler üretilebilmektedir. Bu durum da doğal olarak fiyatların da düşmesinde etkili olmaktadır. Bütün bu özellikler sayesinde karton poşer kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.

Marketlerde Plastik Poşet Yerine Karton Taşıma Poşet Kullanın.

Özellikle ülkemizde market alışverişlerinde plastik taşıma poşetleri kullanılır. Market alışverişi bitip eve gelindiğinde o poşetler gelişi güzel çöpe atılır. Çevre için büyük tehdit oluşturan plastik poşetler yerine karton taşıma poşeti tercih edebilirsiniz. Bu konuda ise sizleri en kaliteli ve şık karton poşetleri en uygun fiyattan sunuyoruz. Toplumda yaşayan her birey kendi adına çevre için küçük adımlar attığında bu çevre bilinci birçok kişiye yayılarak büyüyebilir. Marketlerde plastik poşetler verilir alışveriş sonrası siz onları tercih etmeyerek yanınızda karton poşetler götürebilir ve alışverişinizi karton poşetlerde taşıyabilirsiniz. Kullanım esnasında dayanıklılığı ile ilgili hiçbir sorun yaşamayacağınız karton taşıma poşetleri sadece doğaya karıştıklarında kolay deforme olacaklardır. Bu nedenle size sunduğumuz karton poşetleri tercih ederek sizde doğayı koruyabilirsiniz.