Taşıma Poşet Fiyatları

Taşıma Poşetleri Fiyatları

İş yerlerinizde ürünlerinizin sunumu için ihtiyacınız olan ambalajları en kaliteli şekilde hazırlayarak sizlere özel olarak hazırlıyor ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Tim ambalaj olarak tasarladığınız ürünlerinizi satışa sunmadan önce ambalajlarını bize güvenerek tedarik edebilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanarak müşteri memnuniyeti sağlamak bizlerin birinci görevidir. Yeni ürettiğiniz ürünlerinizin ambalajlanma aşamasından, mağazalarınızda, marketlerinizde ürünlerinizin müşteriye teslim aşamasına kadar olan süreçte taşıma poşeti ihtiyacınızda sizlerin tasarımını istediğiniz özellik ve kalitede malzeme ile hazırlayarak teslim ediyoruz.

Taşıma Poşeti Çeşitleri

Sizlerin seçmiş olduğu özellik de malzeme ile itina ile hazırladığımız poşetlerinizin amacına göre ve nerede kullanılacağına göre çeşitleri olmaktadır. Poşetlerinizin malzemelerinin kanserojenden uzak ve uzun ömürlü kullanabileceğiniz kalitede ekonomik fiyatlarla sizlere üretiyoruz

  •  Market poşeti
  •  Bez çanta
  •  Yumuşak saplı poşet
  •  Dijital poşet
  •  Mağaza poşeti

Çevre Dostu Bez Poşetler

Geri dönüşümün ve sağlıklı ürünlerin önem kazandığı günlerde, Tim Ambalaj olarak sizlerle bez çantaların önemini sürekli paylaşıyoruz. Anti bakteriyel özellikte olan bez poşetler sağlık açısından ve doğaya zarar vermemesi açısından en çok tercih edilenler olmalıdır. Doğada çok uzun yıllar atık olarak ve zarar vererek kaldığı için ülkemizde bez poşet kullanımını arttırmaya çalışıyoruz. Poşet fiyatları dikkate alındığında poşet kullanımının geniş alanda olduğunu görüyoruz. Bez çantalar farklı fiyat aralıklarında olup, özel baskılı dijital poşetler daha yüksek fiyatlarda üretimi gerçekleşmektedir. Siz yine de detaylı bilgi ve teklif için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Taşıma Poşeti Fiyatları, Poşet Fiyatlari, En Ucuz Poşet Fiyati,