Baskılı Bez Çanta Fiyatları

BASKILI BEZ ÇANTA FİYATLARI

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan naylon gibi vs. taşıma amaçlı çantaların ham maddesinin zehir saçması ve bu maddelerin insan vücuduna da, temas ettiği gıdalarla da etkileşime geçerek kanser gibi çok ciddi hastalıklara davetiye çıkarması göz ardı edilecek bir durum değildi. Poşet yerine farklı bir alternatif geliştirmek için üreticisi, tüketicisi, herkes çevre ve sağlık için bazı fedakârlıklar yapmalıydı. Tim ambalaj olarak uygulamanın hayata geçirilmesi için bez çantanın en uygun imalat olduğunu düşündük.

Bez çanta nasıl üretilir

Ham maddesi doğayla tamamen barışık olan pamuktan ibarettir. Pamuk maddesinden dolayı bez çantalar geri dönüştürülebilir, anti bakteriyel ve doğada tamamen yok olabilmekteler. Kullanımı sürekli olan, dikiş kalitesinin yanında kullanıma bağlı olarak yıllarca kullanılabilmesi maliyet açısından dikkat arz etmektedir. Bez çantaların baskılı olanları bile üzerindeki su bazlı boyalar sayesinde insan sağlığını tehlikeye atmıyor. Bez çantanın imalata geçirilmesiyle çevrenin etkileşimleri de kendini gösteriyor. Artık çevre kirliliği neredeyse yok gibi. Geniş yelpazesi ile her alanda mevcut bir ürün haline geldi.

Bez Çanta Kullanımı

Tek kullanımlık olmayan bez çantalar günlük kullanımda ya da alışveriş çantası gibi amaçlarla kullanılmaya müsait. Kullanım alanı oldukça geniş olan bez çantalar, diğer plastik/naylon/Biyo-bozulur poşetlere göre kıyaslanamayacak derecede üstün özelliklere sahiptir.