Etiket: <span>baskılı dürüm poşeti</span>

baskılı dürüm poşet fiyatları

DÜRÜM POŞETİ, BASKILI DÜRÜM POŞETİ, DÜRÜM POŞET FİYATLARI

Geçmişten bugüne yaptığımız tercihler, aldığımız kararlar, yarın insanlığa kesinlikle geri dönecek ve neslin yani çocuklarımızın yaşayacağı dünyayı belirleyecek. Bu bilinçle hareket etmeliyiz Ve değişimi kendimizden başlatarak; sıklıkla kullandığımız poşetlere değinmek istiyorum.

Dünya klasında tercih edilenler arasında birinci sırada önem arz eden taşıma amaçlı kullandığımız poşetler, petrol ve petrol türevlerinden oluşmaktadır. Dünyaya yaydığı kimyasal salgılar bir veba gibi insanlığı sardı. Yıllarca imalatına ve kullanıma son verilmek için çalışmalar başlatıldı ama nafile! O yüzden her birey kendinden başlamalı diyorum. Çevreye verdiği zararları saymıyorum, bile. Nede olsa görüyoruz. Etrafa atılmış bir sürü atık poşet mevcut. İmalat sektörleri de bizim kadar hassaslar, çözüm üretmeye çalışıyorlar. Fark edilmese de sağlık için azından adım attılar. Türkiye’yi binlerce yıl doğadan silinmeyen, etrafı kirleten çirkin görüntüden kurtarmak mümkün olmasa da kullanımını en aza indirmek mümkündü. Böylece sağlık açısından da önemli bir adım atılmış olacaktı. Ve ilk olarak, kısa sürede yok olan dürüm poşet imalatını piyasaya sürdüler. Sektörler için son derece cazip bir teklifti. Çünkü biyobozunur özellikte olan poşet, her sektörün tercihidir. Böylelikle Restoran ve lokantalara hatta komagane mağazalarına hitap eden baskılı dürüm poşetler üretime tabi tutuldu. Artık mağazaların reklamı da yapılıyordu. Gittiğimiz her yerde bulunduğumuz ortamda mağazayı bir nevi tanıtmış oluyorduk. Dürüm poşetleriyle ilgili gözlem ve geri dönüşlerini anlatmak mümkünse; günde en az bir kişinin gayri ihtiyari baskılı dürüm poşetlerindeki tasarıma gözünün çarpıp ve emin olduğu kullanıcı deneyimleri sonucu belirlenmiştir. Çoğu tüketici kullanılan tasarımlar hoşlarına gittiği için dürüm poşet sipariş etmenin nedeni olduğunu düşünüyor. Dürüm poşet fiyatlarını etkilemeyen bu reklam algısı müthiş bir şeydi. Hem sağlık açısından hem çevreye yönelik zararlar minimize edilmişti.

Ve evet, dürüm poşetler çiğköftenin simgesiydi. Dünyaca ünlü marka olan Komaganelere dürüm poşet imalatını sunmak, her firma için büyük bir adımdı. Hem ticaret hem sağlık diyen kuruluşun hassasiyetine hayran olmak ayrı bir serzeniş ama olsun! Kişi yine kendinden başlamalı, poşet kullanımına böyle çeşitlilikler sunarak. Biz bireylerde bu duyarlılığı önemseyip ‘’hadi plastik poşet kullanımına son’’ demeliyiz…

Market Poşet, Mağaza Poşeti, Baskılı Poşetler

MARKET POŞETİ

Günümüzde poşet kullanımı yaygınlaştıkça yeni alternatifler geliştirildi. Bez, tela, karton, plastik poşetler gibi perakende zincirlerinin nerdeyse tamamına hitap ederek market poşetleri adı altında toplandı. Bu sayede firmaların markalaşması sağlandı. Firmalar artık rahatlıkla kendilerini tanıtma imkânı buldu. Çünkü her market poşetlerinin tüketici açısından kullanıma teşvik etmesi ile kurumsal kimlik kazanıldı.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Market poşet nasıl üretilir.

Market poşetin ana üretim sürecine girmesinde plastik poşetler rol oynamaktadır. Bilindiği gibi plastik, naylon poşetlerin ham maddesi petrol ve petrol türevlerinden oluşmaktadır. İmalatında kullanılan makinelerin ısı derecelerinin kontrolü dahilinden bir eleme süzgecinden geçirilerek sağlığı tehdit etmeyen alternatifler uygulanır. Ebat ve genişliği ayarlanınca rulo şeklinde hazır hale getirilir. İçerindeki renk tonunu belirten takviye maddelerde son derece zararsızdır.

Market poşetler kullanım alanı

Her yerde kullanıldığını söylemek mümkün Mesela markaların yollarda taşındığı düşünün! Otobüs, metrobüs, minibüs, otomobilinizde… Market poşetleri sadece marketlerde değil tüm alışveriş merkezlerinde, manav, bakkal gibi birçok yerlerde mevcut. Zaten kurumsal şekilde kimliğinizi en iyi şekilde temsil eden bir poşetin kullanım alanı nasıl sınırlı olabilir ki.

Baskılı Market Torbası Fiyatları firmamız İstanbul’un merkezi semti Bayrampaşa’da bulunmaktadır. İstanbul ilinde bulunmamız hammadde ve sevkiyat maliyetlerimizi düşük tutmamıza ve dolayısı ile sizlere uygun fiyatlı Baskılı Market Torbası Fiyatları sunmamıza yardımcı olmaktadır.

10 yıllık mesleki deneyimimizin yanı sıra 15 kişilik uzman üretim ekibimiz ve geniş çalışma sahasına sahip Plastik Poşet Fabrikamız ile doğru firma ile çalıştığınızı hissedeceksiniz.

Poşet çekim bodinoz makinalarımız, poşet kesim makinalarımız, takviye makinalarımız yeni ve hatasız poşet üretimi konusunda ürettiğimiz ürünlere ekstra kalite katmaktadır.

Baskılı Plastik Poşet piyasasındaki rekabet merdiven altı kalitesiz üretim yapan firmaları da beraberinde getirmiştir. Müşteriler firmaların tesislerini gezerek üretilen referans numuneleri inceleyerek plastik üreticisini tanımalıdır.

Baskılı Market Torbası Fiyatları imalatı için öncelikle poşetin şekli ve ölçüleri belirlenmeli, ardından kaç renk baskı olacağına göre grafik tasarımı yapılmalı ve baskı klişesi hazırlanmalıdır. Klişe firmamıza ulaştıktan sonra poşet üretimine başlanabilmektedir. Poşet imalat süreçleri genellikle 7 gün ile 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Poşet çeşidi, en boy ölçüleri, körük olup olmayacağı, kaç renk baskılı olacağı, atlet, el geçme, yumuşak saplı ve benzeri şekilde poşet tipinin ve diğer etkenler üretim süresinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Poşetçi

Baskılı Dürüm Poşeti

                                                                                                             

baskılı poşet imalatçısı olarak ucuz ve uygun fiyatlara Dürüm poşeti imalatı yapmaktayız uzun yıllardır dürümcüleri Dürüm poşeti çiğ köfte poşeti ister sizlerse özel baskılı çiğköfte poşeti imalatı firmamız tarafından özel baskılı olarak Dürüm poşeti ve çiğ köfte poşeti firmamız tarafından ucuz ve toptan fiyatları özel baskılı olarak firma logolu çiğ köfte poşeti imalatı yapılmaktadır.

akina dürüm poşeti, askılı dürüm poşeti, baskılı dürüm poşeti, dürüm altı poşet fiyatları, dürüm altı poşeti, dürüm kağıdı, dürüm kağıdı fiyatları, dürüm kağıdı toptan, dürüm poşeti, dürüm poşeti fiyatları, dürüm çiğ köfte fiyatları, naylon dürüm poşeti, toptan dürüm poşeti, çiğ köfte dürüm fiyatları, çiğ köfte dürüm poşeti, çiğ köfte dürüm poşeti fiyatları, çiğköfte dürüm poşeti, şeffaf dürüm poşeti,

 

  • %100 Orjinal Ham Madde.
  • Üzerine Baskı Yapılabilir.
  • Her Ebatta Üretilebilir.
  • Kaliteli Hızlı Teslimat.