Takviyeli El geçme Poşet Fiyatları

El Geçmeli Poşet, Baskılı El geçmeli Poşet, El geçmeli Poşet fiyatları, El geçmeli poşet, Takviyeli Poşet

Taşıma torbası olarak kullandığımız ürünler içerisinde el geçmeli poşeti duyanınız oldu mu? Oysa poşetlerle aynı nitelikte. El geçirme siz poşet hiç görmedim.  İmalatı yapılan her poşet el geçmeli değil mi sanki? Anlam veremesem de baskılı el geçmeli poşet ve takviyeli poşetler benim nazarımda aynı özelliği barındırıyor. Firma ise bunun tam aksini iddia etmektedir. O yüzden el geçmeli poşet fiyatları diye bir saçmalık çıkartmışlar, neymiş el geçme özelliği sayesinde fiyatlarda cüzi bir miktar değişim söz konusuymuş. Hadi takviyeli poşette olması beklenilebilir de el geçmeli poşet fiyatları nedir yahu? En azından baskılı el geçmeli poşette bir baskı detayı var sonra renkleri 7 ya da 8 çeşide kadar mevcut. Kullanılan boya ve uygulanan logo tasarımları da çabası. Peki El geçmeli poşette ne var? Bildiğimiz sadece naylon poşet gibi. İçine koy malzemeni, gittiğin yere kadar taşı. Ne farkı var bilemedim. Poşete el geçsin diye tutulan yeri mi geniş tuttular acep. Kazanç sağlayacak düşüncesiyle İyicene nereden vuracağını şaşıran imalatçılar, bilinçsiz tüketicinin algısıyla oynuyor adeta. Ne yazık ki pek fark edende yok gibi… Tüketicilerimiz algıya kapılıyor. Bari %100 geri dönüştürülebilir dendiğinde insan akıl edebilse. Poşetin hammaddesi belli ki nasıl geri dönüştürülebilir yalanı yayılır ve inanılır. Aklım almıyor ve bunun dışında gelişen teknolojiyi alet ediyorlar. Nano teknolojinin uygulanmadığı bir imalat kalmadı. Ne muamma bir çelişki! Doğada çözünen el geçmeli poşetler üretilebilmektedir, ne gülünç ama. Nano teknoloji sadece bez poşetlerde mevcut. Petrol türevleri ile imalatı gerçekleştirilen el geçmeli poşetler bir başımıza çıkmamıştı. Piyasada ne yazık ki bu isimle de türedi plastik poşetler. Bravo, fabrikalar başarılarını kutlamalı! Poşetler ömrü billah hayatımızın tam ortasında olmaya devam edecek ve hiçbir zaman kolaylıkla çıkmayacaktır. Hiçbir yasal yasaklar ya da yerine kullanılması beklenen bez çanta, fileler etkili olmayacak. Baksanıza kaç yıllık poşetler başka başka isimlerle gündemde yeni özelliklerle oturmaktadır. Ve piyasa da hiç düşünmeden benimsemektedir. Geçmiş olsun PAGEV ve PAGEV destekçileri !…
baskılı poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın 2019 yılı avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TOPTAN POŞET FİYATLARI

TOPTAN POŞET ,TOPTAN POŞET FİYATLARI, BASKILI TOPTAN POŞET

Kendi ürettiği poşetin toptan satışını yapan firmalar ve toptan poşet satışı yapan firmalar ne kazanıyordu ki ücret uygulaması 01.01.2019 tarihinde kanun yasası haline getirildi. Toptan poşet imalatı yapan firmalar toptan poşetlerin üretim aşamasından tutun, müşterilerine ulaşmasına kadar geçen her detayı daha titizlikle kontrol etmek zorunda kaldılar. Sermayeye yansıyan parasal kaynakların finanse edilmesinde muhasebeleştirildi. Artık toptan poşet fiyatları deparlarına göre baskılı toptan poşetler ve baskısız toptan poşetler olarak ayrıma tabi tutuldu. Böylelikle poşet beyannamesi de rahatlıkla verilebiliyordu. Üretici firma bundan memnun mu? orası meçhul, düşünsenize ! 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her sektör mallarının satış noktasında poşet için bir miktar talep edecek; belirlenen ücret 25 kuruş ise içinden 15 kuruşu katılım payı olarak devletin hesabına yatacak, kalan 10 kuruş ise hiçbir sektöre kar getirisi bile sağlamayacaktır. Muhasebede toptan poşetlerin maliyeti ve kdv bedelini kapsayacak bu tutar. Tüketici bundan ne kadar memnun? Geri kazanımın desteklenmesi amacıyla hesaba geçilen paraların bir bedeli olmayacağını iyi biliyorlar. Yıllardır poşetlerle mücadele var! Her yeni gün bir uygulama ile insanlar sömürülmekte çünkü toptan poşetleri hayatımızdan çıkarmak sanıldığı kadar kolay olmadığını ülke biliyor. Çevre projelerinin çoğu buna örnektir. O kadar gülünç vaziyetteyiz ki verilerle bile savunamıyoruz. Naylon poşetin kullanımını azaltmak için yapılan bu uygulamayla beraber bide satış noktalarında toptan poşetin ücretsiz verildiği tespit edilen firmaya ceza kesiliyor. Bu yüzden poşetlere barkot sistemi getirildi ki satış noktalarından tespiti rahatlıkla yapılsın.

Ne büyük bir yasa ihlali! 25 kuruştan 15 kuruşu katılım payı 10 kuruşu kdv ve ceza 10 TL haydi sektörler baş aşağı! Her an idari para cezası kapınızı çalabilir, temkinli olmak gerek. Hem baktınız baskılı toptan poşetlere logo yada tasarım ücreti, imalatta sıkıntılı deyip baskılı toptan poşetlere 50 kuruş satışı dayattırılır. Kim bilir hepsi naylon poşetlerin kullanımını azaltmak için…

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.