En ucuz Baskılı Koli fiyatları İstanbul

BASKILI KOLİ, BASKILI KOLİ FİYATLARI, BASKILI KOLİ FİYATLARI, BASKILI KOLİ YAPAN FİRMALAR

Globalleşen dünyada marka hedefimiz ve baskılı koli yapan firmaların çalışmalarına pelesenk olmuş bir dünya markasıyız. Bir imalatçının dünya markası olmasındaki amacı sadece literatürde olması gereken üretim söz konusu değil, daha faklı mecralara hitap eden şirket olarak baskılı koli fiyatlarını dibe çekerek markalaştık. Herkesin şu pandemi sürecinde çıkar çalışmalarının dışında emeğe, sağlığa ve işçinin menfaatine karşı çalışmak her zaman prensibimiz oldu. Bu yüzden baskılı koli fiyatları ithalat ve ihracat konusunda esnekleştiği kadar esnekleştirildi. Koli denilince perakende ya da toplu perakende alışlarında kullanım amacı taşımış olsa da baskılı kolinin kendi içinde çok farklı bir hedefi vardır. Nakliye firmalarının daha çok tercih etmesinde ki asıl sebebin marka anlayışı ve kurumsal bazda kimlik kazanmasını öne sürebiliriz. Baskılı koli yapan firmaların, hepsinin amacı dışında çalışmadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Marka bizim için ön plandadır. Bu yüzden baskılı koli, sektörün vazgeçilmez imalatıdır. Son derece kullanılır ve reklam odaklı olması baskılı koli üretimini hızlandırmıştır. Baskılı koli yapan firmalar, çalışmaları neticesinde fiyatları da göz önünde bulundurarak en doğru ve akılcı bir döngüye sahiptir. Kendi kendini yenileyen ve kendini piyasaya sunan bir üründen bahsediyoruz.

Nakliye firmaları, bu durumu dezavantajları ile piyasada kullanırken tüketici de ayreten kimlik olgusuna alışmaktadır. Hangi firma ile çalıştıkları normalde bilinsede yapılan baskı tarasımları ile akıllara kalıcı olabilmektedir. Bu yüzden diğer ürünlere nazaran baskılı koli her zaman tercih sebebidir. Baskılı koli fiyatları da kullanıma ayreten etki ettiğinden baskılı koli yapan firmalar arz ve talebe dikkat çekinmekten kaçınmazlar. Dünya markası olabilmek zaten başlı başına bir külfetken beraberinde yeni jenarasyona uyum sağlamayı öne sürmüştür.

Baskılı koli fiyat imalatı

BASKILI KOLİ FİYATLAR

Baskılı Koli ihtiyacınız da bizlere ulaşın avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Koli Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BASKILI KOLİ = BASKILI KOLİ FİYATLARI, BASKILI KOLİ İMALATI, BASKILI KOLİ FİYATI    

Endüstriyel kuruluşların, 45 saati aşan çalışmalar içinde faaliyette olduklarını her üretim sahası biliyor, bu yüzden ki koliye olan ihtiyaç her zamankinden daha fazladır. Ve böylelikle seri üretime geçerken kolideki baskı detayıyla birlikte baskılı koli fiyatları ve baskılı koli imalatı içinde değişikliğe gidilmesi kaçınılmaz bir hal aldı. Baskılı kolide farklı kâğıt ve karton katmanı gerçekleştirmektedirler. Böylelikle kolinin mukavvi yeti açısından yüksek bir koruma sağlanmaktadır. Günlük yaşamda sadece eşya taşıma sürecinde işimize yarayan kolilerin sektörde ne kadar işe yaradığını düşünsenize. Hele ki toptan üretim materyali içinde çalışmalarını sürdüren sektörleri ele alırsak;

Baskılı koliler daha fazla göze çarpmaktadır. Hem taşıma hem sektörlerin kendi sınırları içinde ve dışında tanıtılması ile oluşan baskı detayıyla koli piyasasına bir başka imza atmaktadırlar. İmza attıkları çok açık ki baskılı koli fiyatlarında o kadar küçülmeye gidilerek yüksek miktarlarda imalat sağlandı. Ambalajlarındaki detaylar ise tam anlamıyla çığır niteliğindeki baskılı kolilerde bir başka özellik kattı. Baskılı kolide sadece baskıdan söz etmekte doğru değil, kolilerin çok işlevsel olması da göz önünde. Hepimiz öncelikle işimizi kolaylaştıran materyallere ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Bu yüzden ki ilk etapta sektörde işimizi ne kadar kolaylaştırabilir ve iş akışımızı ne kadar hızlandırırız amacı bir yana bir de müşteri memnuniyetine odaklıyız. Burada koli ve koli ürünlerinden oluşan baskılı koli imalatı oldukça işimize yaramaktadır. Baskılı koli fiyatlarında da bariz esneklik söz konusu olunca baskılı koli, gerçek manada amacına ulaşmaktadır. Endüstriyel sektörün bu yüzden vazgeçilmez bir ürünü haline gelmesinde rol oynamaktadır.

Koli Satın Al

BASKILI KOLİ = BASKILI KOLİ FİYATLARI, BASKILI KOLİ FİYATI, BASKI KOLİ

Baskılı Koli ihtiyacınız da bizlere ulaşın avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Koli Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kullanımına ihtiyaç duyduğumuz kolilerin endüstriyel bağlamda faaliyet gösteren firmaların bünyesinde kimlik kazandığını ve üretimle beraber satış marjını ilgilendiren bir kazanç sağladığını söylemek kaçınılmaz bir gerçek oldu. Neden mi? Reklam objesi olarak kullanılmasıyla baskılı koli üretimi son hızla piyasaya yayılırken baskılı koli fiyatları dikkat çekti. Firmalar ucuz ve tanıtım sağlayan baskı kolisinden son derece memnun olmakla beraber baskı koli fiyatı revize edildi. Yeni baskılı koli fiyatları ile koli ihtiyacı artarken üretimi de aynı oranda sürdü.

Biliyoruz ki endüstriyel kuruluşlar, 45 saati aşan çalışmalar içinde faaliyetlerini gerçekleştirmektedirler. Bu yüzden koli ihtiyacı fazlasıyla doğmaktadır. Buna bir de baskı koli eklenince kendi kimliğini ön plana çıkaran ve ambalajlarındaki kaliteye göre talep edilmeye başlandı. Kaldı ki zaten koli piyasada bize ulaştırılan ne varsa taşımaya yarayan tek ürün. Sadece bu açıdan bile imalatı her daim artarken baskılı koli piyasa için ne demek gerçekten sektörler, bunun ciddiyetinin farkında olmalılar. Toptancıların baskılı kolide en çok tercih ettikleri reklam objesi logoları ve bu logolar ile ürünlerini tanıtmalarıdır. Koli, baskıda bir numara seri üretim sağlıyor, piyasa koşulları ve üretim ortamları da koli imalatı için zaten uygun durumdadır. Hammad desine gelince dopel bc veya triplex BCE dalgalarıyla imalatı yapılıyor ve ne kadar hafif olduğunu düşünsenize ama bir o kadar da sağlam ve dayanıklıdır. Çevreye de zararları yok, öyle plastik poşet gibi sağlığa da zararları neredeyse hiç yok. Biz tüketici olarak üretici firmaları her daim destekliyoruz, yaşamın kolaylığı için koliler diyoruz.

Baskılı koli fabrikası

Baskılı Koli fabrikası

ihtiyacınız da bizlere ulaşın avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Koli Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Baskılı koli için tim ambalaj  fabrikamızda küçük büyük demeden her işletmenin poşet tedariki için hususi çözümler üretmekteyiz. Baskılı baskısız koli fiyatları  ve Baskılı Kutu ürünlerinde farklı birçok üründe imalat yapmaktayız. Tüm model koli ve Kutu ürünleri için seri üretim yapıyor olup mümkün olan en düşük üretim maliyetleriyle en ekonomik çözümleri sağlıyoruz. Koli alımlarınızda üretici firmamızı tercih ederek yıl sonunda koli maliyetinizi en düşük seviyeye indirebilirsiniz. Baskılı Koli, içinde eşya taşımak içinde kullanılan yarayan karton kutudur. Koli, içine eşya konulmaya yarayan kartondan yapılmış kutulara verilen addır. Taşınma esnasında eşya taşımaya veya bir şeyleri korumasına yardım etmeye yarar. Ülkemizde üretimi günden güne devam eden Baskılı kutu, Baskılı Baskısız Koli ve koli fiyatları, lojistik alanında birçok eşya ve malzemenin paketlenmesi ve taşınması için kullanılır. Bunu yanında günlük hayatımızın her yerinde ulaşım, üretim, tüketim, iş hayatımız, ev hayatımız gibi her yerde bir şekilde ihtiyaç duyulan bir eşyadır.. Koli dağıtım maliyetlerini düşüren, üretim ile tüketim noktasında ambalajladığı ürün veya ürünleri en iyi biçimde bir arada tutan muhafaza, nakil ve tanıtma görevini üstlenen eşsiz bir ambalaj çeşididir. Katı, taneli, sıvı, yumuşak, sert, hassas ya da dayanıklı tüm ürünler oluklu mukavva koli sayesinde güvenle ambalaj edilmektedir. Her oluklu mukavva koli, paketlediği ürünün özelliklerine uygun olarak tasarlanmakta olup dolum şartlarına istife, palete, depolama ve nakliyeye uygunluğu göz önünde bulundurularak özel olarak üretilmektedir. Oluklu mukavvadan üretilen kolilere, üretim esnasında baskı yapılabilir. 1,2,3,4 renge kadar su bazlı baskılar mevcuttur. Baskıyı sağlayan temel gereç klişe (cyrel) ve boyalardır. Koli kesim ve büklüm esnasında, aynı anda baskı ünitesinden geçer. Bu baskılama, boya almış baskılama merdanelerinin klişenin bağlı olduğu merdanenin tur esnasında temasıyla gerçekleşir. Koliye yapılacak baskı için Pantone kodlu renkler tercih edilmektedir. Bu pantone renkler kolinin yüzey rengine göre (Beyaz ya da Kahverengi) seçenekle dirilir ve boyalar koli üzerinde çabuk kurur.

Baskılı Koli Avantajları

  • Darbelere karşı maksimum korumalıdır.
  • Dayanıklıdır tekrar kullanılabilir.
  • Farklı sektörlerde çok amaçlı kullanım
  • Hafif bir malzemedir. Ekonomiktir.
  • İhracat paketlemelerinde uygundur.

Kullanım alanları

Gıda, Elektrik, Mobilya, Otomotiv, Plastik, Kimya, İlaç, Beyaz Eşya, Taşımacılık, Tekstil, Matbaa gibi sektörlerde taşıma, saklama, kırılma ve hasara karşı koruma için kullanılır.