En ucuz Baskılı Koli fiyatları İstanbul

BASKILI KOLİ, BASKILI KOLİ FİYATLARI, BASKILI KOLİ FİYATLARI, BASKILI KOLİ YAPAN FİRMALAR

Globalleşen dünyada marka hedefimiz ve baskılı koli yapan firmaların çalışmalarına pelesenk olmuş bir dünya markasıyız. Bir imalatçının dünya markası olmasındaki amacı sadece literatürde olması gereken üretim söz konusu değil, daha faklı mecralara hitap eden şirket olarak baskılı koli fiyatlarını dibe çekerek markalaştık. Herkesin şu pandemi sürecinde çıkar çalışmalarının dışında emeğe, sağlığa ve işçinin menfaatine karşı çalışmak her zaman prensibimiz oldu. Bu yüzden baskılı koli fiyatları ithalat ve ihracat konusunda esnekleştiği kadar esnekleştirildi. Koli denilince perakende ya da toplu perakende alışlarında kullanım amacı taşımış olsa da baskılı kolinin kendi içinde çok farklı bir hedefi vardır. Nakliye firmalarının daha çok tercih etmesinde ki asıl sebebin marka anlayışı ve kurumsal bazda kimlik kazanmasını öne sürebiliriz. Baskılı koli yapan firmaların, hepsinin amacı dışında çalışmadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Marka bizim için ön plandadır. Bu yüzden baskılı koli, sektörün vazgeçilmez imalatıdır. Son derece kullanılır ve reklam odaklı olması baskılı koli üretimini hızlandırmıştır. Baskılı koli yapan firmalar, çalışmaları neticesinde fiyatları da göz önünde bulundurarak en doğru ve akılcı bir döngüye sahiptir. Kendi kendini yenileyen ve kendini piyasaya sunan bir üründen bahsediyoruz.

Nakliye firmaları, bu durumu dezavantajları ile piyasada kullanırken tüketici de ayreten kimlik olgusuna alışmaktadır. Hangi firma ile çalıştıkları normalde bilinsede yapılan baskı tarasımları ile akıllara kalıcı olabilmektedir. Bu yüzden diğer ürünlere nazaran baskılı koli her zaman tercih sebebidir. Baskılı koli fiyatları da kullanıma ayreten etki ettiğinden baskılı koli yapan firmalar arz ve talebe dikkat çekinmekten kaçınmazlar. Dünya markası olabilmek zaten başlı başına bir külfetken beraberinde yeni jenarasyona uyum sağlamayı öne sürmüştür.

KOLİ FİYATLARI

Baskılı Koli ihtiyacınız da bizlere ulaşın avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Koli Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Baskılı baskısız koli için tim ambalaj  fabrikamızda küçük büyük demeden her işletmenin poşet tedariki için hususi çözümler üretmekteyiz. Baskılı baskısız koli fiyatları  ve Baskılı Kutu ürünlerinde farklı birçok üründe imalat yapmaktayız. Tüm model koli ve Kutu ürünleri için seri üretim yapıyor olup mümkün olan en düşük üretim maliyetleriyle en ekonomik çözümleri sağlıyoruz. Koli alımlarınızda üretici firmamızı tercih ederek yıl sonunda koli maliyetinizi en düşük seviyeye indirebilirsiniz. Baskılı Koli, içinde eşya taşımak içinde kullanılan yarayan karton kutudur. Koli, içine eşya konulmaya yarayan kartondan yapılmış kutulara verilen addır. Taşınma esnasında eşya taşımaya veya bir şeyleri korumasına yardım etmeye yarar. Ülkemizde üretimi günden güne devam eden Baskılı kutu, Baskılı Baskısız Koli ve koli fiyatları, lojistik alanında birçok eşya ve malzemenin paketlenmesi ve taşınması için kullanılır. Bunu yanında günlük hayatımızın her yerinde ulaşım, üretim, tüketim, iş hayatımız, ev hayatımız gibi her yerde bir şekilde ihtiyaç duyulan bir eşyadır. Eşyaların kolay bir şekilde ve zarar görmeden bir yerden bir yere taşınmasına yarayan bir karton kutudur. Koli dağıtım maliyetlerini düşüren, üretim ile tüketim noktasında ambalajladığı ürün veya ürünleri en iyi biçimde bir arada tutan muhafaza, nakil ve tanıtma görevini üstlenen eşsiz bir ambalaj çeşididir. Katı, taneli, sıvı, yumuşak, sert, hassas ya da dayanıklı tüm ürünler oluklu mukavva koli sayesinde güvenle ambalaj edilmektedir. Her oluklu mukavva koli, paketlediği ürünün özelliklerine uygun olarak tasarlanmakta olup dolum şartlarına istife, palete, depolama ve nakliyeye uygunluğu göz önünde bulundurularak özel olarak üretilmektedir. Oluklu mukavvadan üretilen kolilere, üretim esnasında baskı yapılabilir. 1,2,3,4 renge kadar su bazlı baskılar mevcuttur. Baskıyı sağlayan temel gereç klişe (cyrel) ve boyalardır. Koli kesim ve büklüm esnasında, aynı anda baskı ünitesinden geçer. Bu baskılama, boya almış baskılama merdanelerinin klişenin bağlı olduğu merdanenin tur esnasında temasıyla gerçekleşir. Koliye yapılacak baskı için Pantone kodlu renkler tercih edilmektedir. Bu pantone renkler kolinin yüzey rengine göre (Beyaz ya da Kahverengi) seçenekle dirilir ve boyalar koli üzerinde çabuk kurur.

Tarihçe

İlk ondüle 1856’da İngiltere’de yapılmıştır. Oluklu mukavvanın ise ilk patenti 1871’de alınmıştır. Ambalaj amacıyla kullanımı da 1870’lerdir. İlk kutu formu 1890’da keşfedilmiştir. Tek yüzlü (sırtı açık, single face, ondüle mukavva) üretim makinesi 1881’de, ilk oluklu hattı 1895’de kullanılmıştır. Oluklu mukavva kutunun, taşıma ambalajı olarak ilk kullanılması 1903’tedir. 1910’larda oluklu mukavvanın çok faydalı bir ambalaj olduğu anlaşılmaya başlanmıştır. 1916’da ilk kez çift dalga çalışan oluklu hattı kurulmuştur. Ülkemizde 1954’de Seka’nın İzmit oluklu fabrikası devreye girmiş. 1960’da Dako, 1966’da Bomsaş ve 1968’de Olmuk devreye girmiştir.

Avantajları

  • Darbelere karşı maksimum korumalıdır.
  • Dayanıklıdır tekrar kullanılabilir.
  • Farklı sektörlerde çok amaçlı kullanım
  • Hafif bir malzemedir. Ekonomiktir.
  • İhracat paketlemelerinde uygundur.

Kullanım alanları

Gıda, Elektrik, Mobilya, Otomotiv, Plastik, Kimya, İlaç, Beyaz Eşya, Taşımacılık, Tekstil, Matbaa gibi sektörlerde taşıma, saklama, kırılma ve hasara karşı koruma için kullanılır.

Koli çeşitleri

Tam Kapaklı Koli, Yarım Kapaklı Koli, Seperatörlü Koli, Özel Kesimli Koli, Tutmalı Koli, Kapaklı Koli, Kilitli Tava Kolisi, 5 Panelli Sarma Kolisi, Arşiv Kolisi, Erzak Kolisi, İhracat Kolisi, Tekstil Kolisi, Özel Kesimli Kutu, Mikro Kutu, Lahmacun ve Pizza Kutusu, Tabanı Kilitli Kutu, Geçme Tabanlı Kutu, 4 Renk Baskılı Koli, Arşiv kolisi, Baskısız koli, Ayakkabı kutu,  Karton poşet Koli,