Market Poşet, Mağaza Poşeti, Baskılı Poşetler

MARKET POŞETİ

Günümüzde poşet kullanımı yaygınlaştıkça yeni alternatifler geliştirildi. Bez, tela, karton, plastik poşetler gibi perakende zincirlerinin nerdeyse tamamına hitap ederek market poşetleri adı altında toplandı. Bu sayede firmaların markalaşması sağlandı. Firmalar artık rahatlıkla kendilerini tanıtma imkânı buldu. Çünkü her market poşetlerinin tüketici açısından kullanıma teşvik etmesi ile kurumsal kimlik kazanıldı.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Market poşet nasıl üretilir.

Market poşetin ana üretim sürecine girmesinde plastik poşetler rol oynamaktadır. Bilindiği gibi plastik, naylon poşetlerin ham maddesi petrol ve petrol türevlerinden oluşmaktadır. İmalatında kullanılan makinelerin ısı derecelerinin kontrolü dahilinden bir eleme süzgecinden geçirilerek sağlığı tehdit etmeyen alternatifler uygulanır. Ebat ve genişliği ayarlanınca rulo şeklinde hazır hale getirilir. İçerindeki renk tonunu belirten takviye maddelerde son derece zararsızdır.

Market poşetler kullanım alanı

Her yerde kullanıldığını söylemek mümkün Mesela markaların yollarda taşındığı düşünün! Otobüs, metrobüs, minibüs, otomobilinizde… Market poşetleri sadece marketlerde değil tüm alışveriş merkezlerinde, manav, bakkal gibi birçok yerlerde mevcut. Zaten kurumsal şekilde kimliğinizi en iyi şekilde temsil eden bir poşetin kullanım alanı nasıl sınırlı olabilir ki.

Baskılı Market Torbası Fiyatları firmamız İstanbul’un merkezi semti Bayrampaşa’da bulunmaktadır. İstanbul ilinde bulunmamız hammadde ve sevkiyat maliyetlerimizi düşük tutmamıza ve dolayısı ile sizlere uygun fiyatlı Baskılı Market Torbası Fiyatları sunmamıza yardımcı olmaktadır.

10 yıllık mesleki deneyimimizin yanı sıra 15 kişilik uzman üretim ekibimiz ve geniş çalışma sahasına sahip Plastik Poşet Fabrikamız ile doğru firma ile çalıştığınızı hissedeceksiniz.

Poşet çekim bodinoz makinalarımız, poşet kesim makinalarımız, takviye makinalarımız yeni ve hatasız poşet üretimi konusunda ürettiğimiz ürünlere ekstra kalite katmaktadır.

Baskılı Plastik Poşet piyasasındaki rekabet merdiven altı kalitesiz üretim yapan firmaları da beraberinde getirmiştir. Müşteriler firmaların tesislerini gezerek üretilen referans numuneleri inceleyerek plastik üreticisini tanımalıdır.

Baskılı Market Torbası Fiyatları imalatı için öncelikle poşetin şekli ve ölçüleri belirlenmeli, ardından kaç renk baskı olacağına göre grafik tasarımı yapılmalı ve baskı klişesi hazırlanmalıdır. Klişe firmamıza ulaştıktan sonra poşet üretimine başlanabilmektedir. Poşet imalat süreçleri genellikle 7 gün ile 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Poşet çeşidi, en boy ölçüleri, körük olup olmayacağı, kaç renk baskılı olacağı, atlet, el geçme, yumuşak saplı ve benzeri şekilde poşet tipinin ve diğer etkenler üretim süresinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Poşetçi

Baskılı Plastik Poşet

BASKILI PLASTİK POŞET İMALATI

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

Meyve kabukları gibi ”hemen yok olacak ” diye çevreye atılan organik maddelerin 7 ayda, plastik poşetlerin 15-20 yılda tümüyle ayrıştığını ya da yok olduğunu  biliyor muydunuz?

Açıkçası böyle bir benzerlik oluşturulmak istenmesi çok manidar olmuş. Plastik poşetlerin kullanımı, yönünde gerekli önlemler alınması için yapılan ”bir çalışma sloganı ” olsa gerek. Aksi takdirde kabukların toprağa nüfuz etmesi bile gübre niteliği taşırken, plastik poşetlerin yok olmaması ve güneş ışınlarına maruz kalarak yangınlara yâda havadaki oksijeni daraltması olgusu karşılaştırılamayacak düzeyde olduğunu gösterecektir. Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim. Dünya sağlık örgütleri hangi yönde önlemler alırsa alsınlar, plastik poşetlerin kullanımının azalacağını ya da tamamen kullanılamayacağını söylemek çok güç. Geçmiş yıllarda yapılan kese kâğıdı, fileler de bunun birer göstergesidir.

Günümüzde hala bu gibi önlemler yapılmaya devam ediyor. Mesela internette dolanırken bir yazıya denk geldim. Makedonya da, plastik poşetlerin çevreyi kirlettiği gerekçesiyle kullanımının yasaklanmasını öngören yasal düzenleme yapılmış. 6 ay içinde çarşı ve pazarlarda kese kâğıdı uygulamasına geçilerek ve uymayanlara da 6 bin Avro para cezası kesilecek. Diye bir yönerge okudum. Oysa daha çözümsel bir yol izlenmeli, biliyoruz ki plastik poşet yaşamımızın odak noktası haline geldi. Bir kaç sınırlandırmayla ya da değişik poşet kullanımına teşvik ederek olacak bir şey değil. Çünkü poşeti her alanda kullanabiliyoruz. Kese kâğıdı vs. başka poşetler tüketici için kullanışlı olmayabiliyor. Bu konuya da değinilmiş olsa buldukları çözüme doğru bir karar diyebiliriz.