Bez Poşet

Bez Poşet
Bez Poşet fiyatları, Baskılı Bez Poşet, Bez Poşet imalatı, Bez Poşet baskı, Bez poşet üretimi

Baskılı Bez Poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Koli Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

PAGEV’in çalışmalarını desteklemeyecek bir sektör neredeyse yok ama bunun için büyük bir adım var desek ne tezat bir kavram olur. Evet, PAGEV yola çevreyi korumak diye çıktı ancak sınıfta kaldı. Cılız bir sinyal belirtisi ile poşetlere dur diyerek piyasada son derece korunur ve geri dönüşümü sağlayan en önemlisi tamamen doğal ekolojik maddeden oluşan bez poşetleri gündemin ortasına attı atmasına yeterli olmadı.

Neden mi? Bez poşetler fiyatları… Baskılı bez poşetlerde bez poşet baskı diye ilk sektesini fiyattan vurdu. Kimse ucuz olmayan bir ürünü tercih etmez, günümüz koşullarına göre. Poşet ile bez poşet arasında hammaddesinde uçurum kadar fark olsa da fiyat oranına dikkat edilmemesi tam anlamıyla hüsran oldu. Sonra bu detayla kalınmayıp bez poşetlerin, kullanılamıyor olması da cabasıydı. Bir poşet kadar istenilen her ürünü içine yerleştirip taşınamaması da kanıksanmayacak niteliktedir. Düşünün, yağmurlu bir havada ekmeklerin içinde taşındığını… Islanmama gibi bir lüksü var mı? Tabi yok! Bez poşet imalatını gerçekleştiren firmalar belli birkaç alana bez poşet üretimini yapmayı son zamanlarda anladı. Zaten bez poşet, her ne kadar doğayı korumuş olsa da işlevsel değilse tüketicinin tercih etmesi mucize olurdu. Bez poşet baskıda yeterli değildi sonuçta baskılı poşetlerde bir yerde daha tercih ediliyorken.

Fakat bez poşetlere PAGEV farklı bir alternatif getirmeyi başarabilirse bez poşet üretimi, naylon poşet üretiminin önüne bir nebze geçebilir. Neticede tamamen doğal bir üretim söz konusu. Sadece doğru strateji ile piyasada yer almalı!..