Baskılı Poşet İmalatı

POŞET İMALATI

Hayatımıza 1980’li yıllarda girmeye başlayan poşetlerin günlük yaşamımızı kolaylaştırdığını biliyoruz. Ucuz maliyeti ve işlevselliği kullanımı giderekten yaygınlaştırmıştır. Türkiye de ve uluslararası ülkelerde poşetlerin kullanımı son derece önem arz etmektedir. Oysa poşet kullanımından önce kese kâğıtları ve fileler kullanılırdı. Günümüzde ise poşetin işlevi nedeniyle onlar artık tarihe karışarak önemini yitirdi. Zaten poşetler diğer taşıma amaçlı kullanılan torbalardan daha üstün dayanaklığa sahipti. Buda poşetin kullanımını artıran bir nedendi.

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Poşetler nasıl üretilir 

Polietilen denilen petrol türevinden ve bu türevden oluşan atık malzemelerin kullanımından elde edilen malzemelerden üretilmektedir. Ldpe gibi bağlayıcı oranı yüksek granül maddelerde kullanılmaktadır. Poşetlerin gıda alanındaki imalatında ise HDPE gibi polimer dolgulu katkılar eklenerek imalatı gerçekleştiriliyor.

Poşet kullanımı

Aslında günlük kullanımda fazlaca tercih ettiğimiz marketlerde, mağazalarda taşıma amaçlı hatta aksesuar mağazalarında günlük kullanım amaçlı poşetler her alanda göze çarpıyor. Yıllardan beri poşetlere her yerde rastlıyoruz. Türkiye’de poşet kullanımı en fazla tercih edilenlerin başında kalarak diğer taşıma torbalarını gölgede bırakmıştır da diyebiliriz.

Beykoz baskılı poşet için tim ambalaj poşet fabrikamızda küçük büyük demeden her işletmenin poşet tedariki için hususi çözümler üretmekteyiz. Baskılı poşet ve naylon poşet ürünlerinde farklı bir çok üründe imalat yapmaktayız. Tüm model poşet ürünleri için seri üretim yapıyor olup mümkün olan en düşük üretim maliyetleriyle en ekonomik çözümleri sağlıyoruz. Poşet alımlarınızda üretici firmamızı tercih ederek yıl sonunda poşet maliyetinizi en düşük seviyeye indirebilirsiniz. Sizde baskılı poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın 2019 yılı avantajlı fiyatlardan faydalanın.

Beşiktaş Mağaza ve Market Poşeti

Esenler baskılı poşet için çeşitli sektörlerin poşet ihtiyacını ivedi şekilde karşılıyoruz.  Mağaza ve marketler diğer sektörlere göre poşet tüketiminin çok olduğu sektörler olarak öne çıkmaktadır. Mağazacılık ve Marketçilik sektörü poşet tüketimi bakımından öteki birçok sektörde farklıdır. yıl içinde son aşama yüksek oranda poşet sarfiyatı bu alanda yapılmaktadır. Marketler mağazalar poşet alımlarında kesinlikle toptan imalat yaptırmaları önerilmektedir. Firmamız poşet fabrikasında seri üretimde bulunmakta olup sizlere en uygun tutarları sunmaktadır. Çatalca baskılı poşet için kesinlikle bizleri aramadan baskılı poşet alımı yapmayınız.

Eyüp den bizlere gelen talepler de marketler için en fazla atlet ve Hışır poşetler öne çıkmaktadır. mağazalar için de bez çanta ürünleri, el geçmeli poşetler, takviyeli poşetler ve yumuşak saplı ilgi görmektedir.

Beylikdüzü Poşet Siparişi

Poşeti talebinizi firmamız tim ambalajın internet sayfası üstünde bulunan telefonlardan arayarak kolayca yapabilirsiniz. Daha önceleri poşet yaptırmadıysanız Klişe yapılması gerekmektedir. Hem Klişe Bedeli’nde hem de poşet adet fiyatlarında son derece uygun fiyat politikamız bulunmaktadır. Teknik detay çok fazla gerekmeden Hemen şimdi uzmanımız da bağlantı kurabilir Fatih baskılı poşet Siparişinizi birkaç dakikada oluşturabilirsiniz.

Listede belirtilen tüm poşet çeşitleri ve ürünlerinde imalatımız bulunmaktadır. İsteyen firmalar için farklı ve özgün model üretimi de yapmaktayız. Özel poşet tasarımı ve üretimi için bizlere ulaşabilir ve firmanız için ayrıcalıklı üretim talep edebilirsiniz.