Baskılı Eczane poşeti fiyatları

ECZANE POŞETİ
BASKILI ECZANE POŞETİ, MİNİBOY ECZANE POŞETİ, ECZANE POŞET İMALATI

Sağlık denilince akla, ilk gelen hastane ve sonrasında ilaçlar gelmektedir. Sağlıkta hizmet sunumunda vazgeçilmez bir yere sahip olan eczacılar, ne kadar duyarlılar insanların sağlığına? Düşünün bakalım!  Sürekli gelişen teknolojiden bahsetmekteyiz. Teknoloji ile birçok yeniliklerin ayağımıza kolaylıkla geldiği şüphesiz kaçınılmaz. Dünyanın ekolojik sistemi adeta. Ama ya tam aksi teknoloji ile daha da zehirleniyorsak; Çok ciddi bir konuya değineceğim.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kimyasallar barındıran petrol türevli plastik poşetleri hepimiz günlük hayatımızda kullanıyoruz ve bunların imalatından tutun, yanlış imha edilmelerine kadar zehirle yakından ilişkili olduğunu hemen hemen bilmeyen ülke yoktur. Türkiye olarak hala önüne geçmişte sayılmayız. Çünkü bu durumu önleyebilmek adına her geçen yıl içinde yenilikler yapılarak poşet çeşitliliği getirildi. Geri dönüşüm ya da tamamen çevre dostu bez çantalar, kağıt çantalar, nowmen çantalar, karbon çantalar hatta geçmişin filelilerine bile göz dikildi ama nafile!

Her şekilde poşetsiz bir yaşam sürdüremiyor olmamız, insanların gerçeği haline gelindi. İşte sağlık sektöründe eczacılar, poşet imalatı yapan firmalarla eczane poşetleri alternatifini piyasaya sundu. Sağlıklı materyalden üretilen eczane poşetleri sözüm ona plastik poşet tüketiminin en aza indirilmesini sağlayacaktı fakat eczane poşeti imalatı yapan firmalar tüketicileri yine yanılgıya koymuşlardı. Tüketici reklam yanılgılarına alıştığından söylenenler kulağa hoş geldi. Baktığımızda pekte değişikliğe uğraması söz konusu da olamazdı. Netice de eczane poşetlerinin ham maddesi de petrol türevindeydi. Esnekleştirilerek en az ücret algısıyla reklam olgusu önce düşündürüldü, baskılı eczane poşeti adı altında. Yine her eczane boy göstermişti, kendi çapında. Eczacılar; eczane poşeti, baskılı eczane poşeti, mini boy eczane poşeti veya orta boy gibi alternatif seçeneklerle tüketiciyi kandırmayı başarmıştı. Ve teknolojinin bizleri getirdiği son nokta… Cazip gelen çeşitlilikle başka seçenekte olmayınca el mecbur eczane poşetleri her eczacının vitrinindeydi. Oysa çevre bilinciyle ve sağlık meslek mensubu olmanın sorumluluğu ile hareket ederek, plastik poşet tüketiminin en aza indirilmesini sağlamaya katkı verilmesi son derece önemliydi. Eczacılar olarak ilaç taşımaya yarayan taşıma poşetlerin kullanımın bu gibi küçük oyunlarla teşviki yerine gerçekten eczanelerimizde, çevre dostu, geri dönüşümlü kâğıt, bez, file, torba ya da çok kullanımlık taşıma ekipmanı kullanımının desteklenmesi konusunda çalışmalarımın yapılmasını isterdik.

Baskılı Poşet İmalatı

BASKILI POŞET

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

Dünya, poşet sektöründe çığır açacak bir üretimin artık mevcut olduğunu söylüyor. Baskılı poşetler kendi çapında dünyaya açılırken kimi sektörlere göre yeniliklerin olmaması düşünülemezdi. Poşet imalatı gerçekleştiren girişimci ruhuyla adeta tüketiciye hitap eden ve özellikle reklam mahiyetinde olan bu poşetlerin zamanla diğer poşetleri gölgede bırakmıştır.

Gerçi böyle bir revizyona ihtiyaç var mıydı tartışılır ancak teşvik açısından oldukça yerinde bir ilerleme kaydedilmişti. Adından da anlaşıldığı gibi poşetlerin üzerine firmanın adı, adresi, telefonu varsa logosu, e-mail ve web adresini baskı halinde,  görsel obje kullanarak sunmaları ayrı bir avantajdı. En dikkat çekici olması sektörlerinin yıllara sirayet etmesiydi. Devamlılığını koruması ve en ucuz şekilde reklamlarının yapılıyor olması baskılı poşet önündeki en iyi atılımdı. Tabi bununla da sınırlı kalınmamıştır. Baskılı poşetlerin farklı renklerde basılması, istenilen mesajların da poşetlerde yer alması da bir diğer özellikti. Hal böyleyken tüketici baskılı poşet kullanmaktan kendini alamamakta haklıydı. Fakat en az poşet üretimi kadar baskılı poşetlerde ploetin petrol türevi gibi işlev görüyordu. Ham maddesinde bir değişiklik söz konusu değildi. Kullanılan takviye maddesi ise sadece baskılı poşetin mukavemetiyle alakalı bir durumdu. Yani yırtılma, aşınmanın baskılı poşetlerde olmaması hedeflenmişti.

Demem o ki; Baskılı poşetlerin avantajlarının, kullanıma teşvik edilmesiyle zararların en aza indirilmesiyle bir bağlantısının olmadığıdır. Dünya çığır aştığını sektör açısından düşünebilir lakin tüketici ve hatta imalat sektörü için asıl çığır poşetin zararlarını tamamen yok edecek bir çözüm bulmasıyla oluşur.