Baskılı ekmek poşeti

BASKILI EKMEK POŞETİ,EKMEK POŞETİ, YUFKA POŞETİ, EKMEK POŞETİ FİYATLARI, POŞET EKMEK,EKMEK POŞETİ

Fırıncıların ekmek poşet furyası 80’li ve 90’lı yıllarda fileler, kağıt keseler ya da gazetelerin kullanımı ile meşhurdu. Geçmişten günümüze kadar gelen yeni jenerasyonla birçok alternatifler sıralandı. Örneğin, yufka poşeti, sandviç ekmek ambalajı, galeta ambalajı, grisini ambalajı ve benzeri ürünler.. Hepsini içinde barındıran ürün ise baskılı ekmek poşetleri oldu.  Poşet ekmek, fırıncıların isteğine göre sandviç ya da galeta yani vitrinde ne olması gerekiyorsa ona uygun ekmek poşeti fiyatları belirlenip baskılı ekmek poşeti siparişi verilmesi sağlandı. Biliyoruz ki artık ekmek poşetleri sağlığımız için büyük risk taşımaktadır. Ambalaj ya da taşıma amaçlı koyduğumuz poşetlerin ekmeğe teması halinde ne gibi zararlar doğurabileceği göz önünde tutulmalıdır. Kimyasal anlamda zarar veren bir ekmek poşetini yufka poşetinde düşünsenize, dondurulma süresi ve çözünmesi derken büyük oranda risk arz etmiş olur. Bir de işin içine maliyet girince sektör daha dikkatli olması gerekirken ucuz poşetin üretimini fırsat bilerek hareket etmemelidir.

Gerçi ekmek poşeti olarak kullanılan ve fırıncıların en çok tercih ettiği bir ürün, baskılı ekmek poşetleridir ve bu poşetlerde baskı mevcut. Yapılan baskılarla işlenen ham madde ve ilave maddelerin kullanımı imalat sürecinden tüketim için piyasaya sürülene dek denetleniyordur. Nitekim baskılı ekmek poşeti elbette fırıncılar için çok önemli bir imalat. Çünkü marka başka türlü bu kadar ucuz bir maliyetle birilerine ulaşamazdı. Her gün binlerce poşet elimize geçmektedir ki, hiç dikkatlice gözden geçirmemişizdir ama beyin öyle harika bir şey ki farkına varmadan kayıt altına almıştır. Bu da o ekmeği hangi fırıncıdan aldığımızın göstergesidir. Böylelikle fırıncıların markaları da korunmuş ve yayılmış oluyor. Hepimiz poşetleri istifliyoruzdur bir köşede. Hele ki ekmek poşetlerini her gün bir adet aldığımızı varsayarsak ayda 30 poşet eder. Ekmek poşetleri olmasaydı yine gazeteye sarmak ister miydik ekmeğimizi? Bence istemeyiz, kolaylıkla ekmeği taşıyabileceğimiz bir ürün varken başka bir taşıma ürününe yönelebilmemiz ancak daha kolaylık sağlayan bir üründen yana olur. Nitekim şuan öyle bir ürün yok, ekmek poşetleri dışında. Sağlıklı ve kontrollü bunun yanında bilinçli bir birey olarak baskılı ekmek poşetleri diyoruz.

Baskılı Atlet Poşet fiyatları

ATLET POŞET, BASKILI ATLET POŞETİ, BASKILI ATLET POŞET FİYATLARI, ATLET POŞET FİYATLARI

Plastik naylon poşetlerin bir çok kullanım çeşitleri mevcut. Bunlardan biri de atlet poşet, baskılı atlet vs. Poşet olarak sıralanmaktadır. Şeffaf ve hışır atlet poşetin kolları olan bir atlet taşıyıcı ürün olduğundan, genellikle bakkal poşeti, market poşeti, fırın poşeti, pastane poşeti, şarküteri poşeti, manav poşeti, AVM poşeti olarak alışverişte kullanılır. Gerçi piyasada hışır poşete atlet poşet deniliyor ancak ayırt edebilmek zor değil, her iki poşet arasında bir kaç fark var. Hışır poşetler saydam ve renksizdir. Atlet poşet ise en az yedi renkte üretime tabi tutuluyor. Yine hışır poşette baskı bulunmamaktadır ama atlet poşet hem baskılı atlet poşet hem de baskısız atlet poşet olarak piyasaya çıkarılmaktadır. Bu da atlet poşet fiyatlarını neticede etkiliyor. Baskılı ve baskısız olarak bir kategorileşme söz konusu. Böylelikle baskılı atlet poşet fiyatları üzerine baskı yapılan atlet poşetin logo yada tasarımın ne ağırlıkta yapılmasını belirlemektedir.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tabi asıl mesele atlet poşet fiyat değil tam olarak poşetin hammaddesindedir. Atlet poşetler  HDPELDPE ve LLDPE içeren polietilendir. O yüzden atlet poşetlerin üretim sürecinde, müşteriye özel renk ayarlamak için masterbatch bile eklenebiliyor. Gelişen teknolojinin de hakkını yememek gerek! Burada büyük rol oynuyor kaldı ki dahası iki ölçü ebat kullanılıyor. Bunlar; 80×75 cm ebat ve 32×35 cm ebatta üretiliyor. Normal olarak, polietilen film açık ve şeffaf olduğundan içine konulan ürünler gözükebilmektedir. Ancak gözle görülebilmekten ziyade kimyasal madde barındıran boyaların taşınan ürünlere geçmesi ne kadar etki ediyordur, onu düşünmeli tüketici! Her farklı alternatifler geliştikçe bir başka sağlık sorunu ön plana çıkmaktadır. Mesela atlet poşetlerin ana maddesi polietilen olunca oluşan hdpe ile çift taraf baskılarda mümkün. Harcanan boyanın miktarını düşünsenize! Ne kadar kimyasal barındırmaktadır. Umarız, plastik poşet çeşitliliğindeki başarıların ilk maddesinde ve yarı mamulde de aynı önem kaydedilir.