Takviyeli El geçme Poşet Fiyatları

El Geçmeli Poşet, Baskılı El geçmeli Poşet, El geçmeli Poşet fiyatları, El geçmeli poşet, Takviyeli Poşet

Taşıma torbası olarak kullandığımız ürünler içerisinde el geçmeli poşeti duyanınız oldu mu? Oysa poşetlerle aynı nitelikte. El geçirme siz poşet hiç görmedim.  İmalatı yapılan her poşet el geçmeli değil mi sanki? Anlam veremesem de baskılı el geçmeli poşet ve takviyeli poşetler benim nazarımda aynı özelliği barındırıyor. Firma ise bunun tam aksini iddia etmektedir. O yüzden el geçmeli poşet fiyatları diye bir saçmalık çıkartmışlar, neymiş el geçme özelliği sayesinde fiyatlarda cüzi bir miktar değişim söz konusuymuş. Hadi takviyeli poşette olması beklenilebilir de el geçmeli poşet fiyatları nedir yahu? En azından baskılı el geçmeli poşette bir baskı detayı var sonra renkleri 7 ya da 8 çeşide kadar mevcut. Kullanılan boya ve uygulanan logo tasarımları da çabası. Peki El geçmeli poşette ne var? Bildiğimiz sadece naylon poşet gibi. İçine koy malzemeni, gittiğin yere kadar taşı. Ne farkı var bilemedim. Poşete el geçsin diye tutulan yeri mi geniş tuttular acep. Kazanç sağlayacak düşüncesiyle İyicene nereden vuracağını şaşıran imalatçılar, bilinçsiz tüketicinin algısıyla oynuyor adeta. Ne yazık ki pek fark edende yok gibi… Tüketicilerimiz algıya kapılıyor. Bari %100 geri dönüştürülebilir dendiğinde insan akıl edebilse. Poşetin hammaddesi belli ki nasıl geri dönüştürülebilir yalanı yayılır ve inanılır. Aklım almıyor ve bunun dışında gelişen teknolojiyi alet ediyorlar. Nano teknolojinin uygulanmadığı bir imalat kalmadı. Ne muamma bir çelişki! Doğada çözünen el geçmeli poşetler üretilebilmektedir, ne gülünç ama. Nano teknoloji sadece bez poşetlerde mevcut. Petrol türevleri ile imalatı gerçekleştirilen el geçmeli poşetler bir başımıza çıkmamıştı. Piyasada ne yazık ki bu isimle de türedi plastik poşetler. Bravo, fabrikalar başarılarını kutlamalı! Poşetler ömrü billah hayatımızın tam ortasında olmaya devam edecek ve hiçbir zaman kolaylıkla çıkmayacaktır. Hiçbir yasal yasaklar ya da yerine kullanılması beklenen bez çanta, fileler etkili olmayacak. Baksanıza kaç yıllık poşetler başka başka isimlerle gündemde yeni özelliklerle oturmaktadır. Ve piyasa da hiç düşünmeden benimsemektedir. Geçmiş olsun PAGEV ve PAGEV destekçileri !…
baskılı poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın 2019 yılı avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Baskılı Poşet

BASKILI POŞET

  1. yüzyılın teknolojisi olarak nitelendirilen poşetler; kullanım kolaylığı, hafiflik, esneklik gibi sundukları pek çok avantaj nedeniyle şimdilerde ise baskılı poşet olarak adını duyurmuş, bulunmaktadır. Öyle baskılı poşetler değil, son derece estetik bir görünümü olan poşete baskı düşünün! Poşet baskısı ile reklam da desek daha tanımlayıcı olabilir.

Gelişen teknoloji ile baskılı poşet imalatının gerçekleşmesi mümkündü zaten. Hem istenilen her yerde kullanılan bu poşetler sayesinde çok ucuz ve kolayca geniş kitlelere ulaşan bir reklam objesi haline gelen markalar, büyümeye devam ediyor. Hem de sektörde tercih edilmede birinci sırada yer alıyor.

Yüzyılın harikası olarak nitelendirilen baskılı poşetler, birkaç farklı renkle ve çeşitlilikle piyasada yer alırken tasarım ve logoları da dikkat çekmektedir. Müşterinin isteğine göre üretiminde poşet fiyatı değişebilmekte ancak milyonlarca para harcanan reklam ücretinin çok altında bir reklam mesajı taşıması poşete baskı ile gerçekleşmektedir. Tüketici de bunun farkında ki baskılı poşet fiyatları maliyetlerini etkilemiyor, aksine maliyetlerine maliyet ekliyorlar. Artı baskısız poşet imalatının ‘’pabucu dama atıldı ‘’denilebilir.

Düşünsenize. Söz konusu, bir poşet imalatı ve aynı zamanda bir reklam markası, İstatistiklere göre de bu böyle. Modern dünya, plastiklerle ve diğer atıklarla ilgili olarak sürekli yazıp çizerken baskılı poşetin ham maddesinin proteinlin petrol türevlerinden olması bile unutulmuş, sağladığı avantajlardan. Yani kimsenin umurunda değil, çevreye ya da yaşama zarar verdiği. İhtiyaca cevap veriyor mu? Tamamdır ve Baskılı poşetlerde odaklanan tek şey markalaştırılmış bir kimlik niteliğinde piyasada olmasıdır. Çoğunlukla buna dikkat eden tüketicilerin gündelik hayatlarını kolaylaştırdıkları göz önündeyken son gaz devam o vakit, baskılı poşet üretimine…