Baskılı hışır poşet fiyatları

HIŞIR POŞET İMALATI, HIŞIR POŞET FİYATLARI, HIŞIR POŞET ÜRETİMİ

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

           Hışır poşet te ne yazık ki plastik poşet türevlerinden, yüksek yoğunluklu polietilen içermektedir. Sağlığı etkilemediğini söylemek mümkün değil. Özellikle manav, kasap, market, kebapçı, fırın, lokanta, pastahane gibi sağlıkla yakından ilgili sektörler tarafından tercih edilmesi de cabası. İçine alınan malzemeye etki eden en çarpıcı ürün, çünkü gelişen teknoloji ile işlenen hışır poşet rulo film haline getirilmesi ile direk gıdalara nüfus etmektedir. Boyasız olduğundan parlak ve şeffaf görülmeleriyle sağlığı etkilemediği süründürülmüştür bu yüzden ki son zamanlarda tercih edilen bir poşet olmuştur. Oysa aradaki fark sadece renk olarak ve saydamlıkla ortaya çıkmaktadır. Diğer her şey plastik poşetin ham maddesiyle alakalı!

Dünya çapında kullanılan poşetler gibi doğal yaşamda ciddi bir tahribata neden oluyorlar. Atılan hışır poşetler, güneş ışınlarında ayrışarak daha zehirli atıklara dönüşüyor. Hışır poşet imalatında çoğu zararlı maddeler ayrıştırılmadan üretiliyor, bunu bilen pek az insan var. Çünkü sadece üretilen siyah poşetlerde geçerli olduklarını biliyorlar ama kanserojen madde içeriyor, her biri. Şuan da bile binlerce poşet çeşitleri deniz, göl ve okyanuslarda yüzüyor, yok olmadıkları için. Hışır poşetlerin ince oluşu daha da etkili çünkü onu yiyecek sanmak daha kolay.

İşte; deniz canlıları bu sebepten boğularak ölüyorlar. Kullanımda ki azalma, ülkenin dışa olan bağımlılığında bir azalma anlamına da geldiğinden olsa ki Türkiye ‘de hışır poşet fiyatları sabit kalmıştır. Yeni yasandan muaf tutulmuş yani kanunlaştırılan ücret uygulamasına tabi değil. İki defa üst üste aynı anlamı vererek tekrar ettim, çünkü öyle hassas bir yasaya değindiler ki kullanımın azalması söz konusu dahi değildi. Gerçi üzerinde herhangi bir baskı içermeyen hışır poşetlerin kullanımı da oldukça işlevsel ektirildi, bir bakıma. Kalınlığı ile değil de ince bir yapıya sahiptir. İnce olması mukavvi yeti olmadığını göstermez. Hışır poşetler esnaf ve marketler tarafından tereddütsüz kullanılmaktadır. Paketleme şirketleri ve gıda üreticileri tarafından sık sık hışır poşeti siparişi verilmektedir. Bu yüzden hışır poşet imalatında geniş yelpazeler mevcuttur. Mini boy, orta boy gibi ebatlarda hışır poşet üretimi çeşitleri vs. Her tip, isteğe göre renk ölçüsü de olmayınca son derece kusursuz bir poşet üretimi söz konusuydu. Artık en kaliteli ve uygun fiyata hışır poşete ulaşmak hiçte zor değil…