Etiket: <span>istanbul bio poşet</span>

İSTANBUL BASKILI POŞET İMALATI

PLASTİK POŞET  

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

      Türkiye’de de plastik poşetle mücadele devam ederek imalat süreçlerine yeni alternatif çantalar eklendi. Polietilenden üretilen ve doğada yüzlerce yıl yok olmayan naylon poşetler yerine, çevreye zararı en aza indirilmiş, doğada kısa sürede biyolojik olarak parçalanabilen poşetlerin kullanılması yönünde teşviki istendi. Ve bunun için imalat firmaları kollarını sıvazladı. Yeni çalışmalara tüm hızla giriştiler. Oysa daha önceki üretimde bu olguyu düşünmüş olsaydık çevrede ciddi bir tahribatı engellemiş olurduk ancak o kadar önemsiz gördük ki bir dünyanın dengesini. Plastik poşet üretimiyle bir vahşete çanak tuttuk. Baktığımız her yerde toprağa ve dolayısıyla suya, havaya karışan plastik artıklar yer alıyor. Kontrolsüz ve bilinçsiz bir şekilde doğa bıraktığımız atıklar hastalığın temel nedeniydi. Bir atasözüdür ki ; ” Zararın neresinden dönülse kardır ” diye. Ne kadar yerinde bir söz. Dünya artık plastik poşet akımına savaş açıp birçok farklı çalışmalara imza atmakta sınır tanımıyor. 1999 ve 2000’li yılların başından beri geri dönüşüme ve bilinçli atık toplanması konusunda insanları teşvik etmek üzere alışmalar yapılıp seminerler veriliyor. Özellikle imalat firmaların katılması yönünde yapılan bu seminerler oldukça önem kaydediyor. İmalat firmaları yapılan çalışmaları es geçmeyerek öncelikle plastik poşet kullanımını sınırlayıp daha sonra bu poşetlerin milyonlarca yıl ilerisine kadar etkileyebilecek zararları en aza indirmenin alternatifleriyle Plastik biyo – bozunur poşetlerle piyasada boy gösteriyor. Hatta Plastik poşetten biyo bozunur plastik poşetin geçiş sürecinde ilk olarak market ve pazarlarda dağıtımı sağlandı bile. Bu akım git gide alışveriş merkezlerine de sıçradı. Tüketici müşteri haliyle bu poşetleri tercih ediyor ve yeni trendi haline getirmekten çekinmiyor. Çünkü herkes ister ki plastik poşet üretiminde kimyasal madde olmasın ve doğada kendi kendini yok edebilsin fakat bu süreç bile takviye edilen  katkı maddeleriyle değil doğal yollarla olsun. İşte amaçta aslından bu üretim söz konusu. Plastik  bio bozunur  poşetlere standart getirmeyi planlayarak tamamen kimyasaldan arındırılmış,  doğayla uyumlu, çok kısa sürede bozulup kendini yok edebilen plastik poşetleri  önemsenmeli !

istanbul baskılı poşet için tim ambalaj poşet fabrikamızda küçük büyük demeden her işletmenin poşet tedariki için hususi çözümler üretmekteyiz. Baskılı poşet ve naylon poşet ürünlerinde farklı bir çok üründe imalat yapmaktayız. Tüm model poşet ürünleri için seri üretim yapıyor olup mümkün olan en düşük üretim maliyetleriyle en ekonomik çözümleri sağlıyoruz. Poşet alımlarınızda üretici firmamızı tercih ederek yıl sonunda poşet maliyetinizi en düşük seviyeye indirebilirsiniz. Sizde baskılı poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın 2019 yılı avantajlı fiyatlardan faydalanın.

İSTANBUL MAĞAZA VE MARKET POŞETİ

istanbul baskılı poşet için çeşitli sektörlerin poşet ihtiyacını ivedi şekilde karşılıyoruz.  Mağaza ve marketler diğer sektörlere göre poşet tüketiminin çok olduğu sektörler olarak öne çıkmaktadır. Mağazacılık ve Marketçilik sektörü poşet tüketimi bakımından öteki birçok sektörde farklıdır. yıl içinde son aşama yüksek oranda poşet sarfiyatı bu alanda yapılmaktadır. Marketler mağazalar poşet alımlarında kesinlikle toptan imalat yaptırmaları önerilmektedir. Firmamız poşet fabrikasında seri üretimde bulunmakta olup sizlere en uygun tutarları sunmaktadır. İstanbul baskılı poşet için kesinlikle bizleri aramadan baskılı poşet alımı yapmayınız.

İstanbul den bizlere gelen talepler de marketler için en fazla atlet ve Hışır poşetler öne çıkmaktadır. mağazalar için de bez çanta ürünleri, el geçmeli poşetler, takviyeli poşetler ve yumuşak saplı ilgi görmektedir.

İSTANBUL POŞET SİPARİŞİ

Poşeti talebinizi firmamız tim ambalajın internet sayfası üstünde bulunan telefonlardan arayarak kolayca yapabilirsiniz. Daha önceleri poşet yaptırmadıysanız Klişe yapılması gerekmektedir. Hem Klişe Bedeli’nde hem de poşet adet fiyatlarında son derece uygun fiyat politikamız bulunmaktadır. Teknik detay çok fazla gerekmeden Hemen şimdi uzmanımız da bağlantı kurabilir  istanbul baskılı poşet Siparişinizi birkaç dakikada oluşturabilirsiniz.

Listede belirtilen tüm poşet çeşitleri ve ürünlerinde imalatımız bulunmaktadır. İsteyen firmalar için farklı ve özgün model üretimi de yapmaktayız. Özel poşet tasarımı ve üretimi için bizlere ulaşabilir ve firmanız için ayrıcalıklı üretim talep edebilirsiniz.

 • Market poşeti
 • Mağaza poşeti
 • Plastik poşet
 • Baskılı poşet
 • Poşet İmalatı
 • Poşet
 • Poşet baskı
 • Poşet fiyatları
 • Hışır poşet
 • Naylon poşet
 • Saplı poşet
 • Bez Çanta
 • Bez Torba
 • Şeffaf Poşet
 • eczane poşeti

İstanbul baskılı poşet için istenilen kalitede dijital baskı yapabilmekteyiz. Toptan poşet alımları yapabileceğiniz gibi 10kg baskılı poşet ve yüksek tonajlı alımlarda yapabilirsiniz.
İlgili aramalar : baskılı poşet istanbul, istanbul poşet fabrikası, istanbul plastik baskılı poşet, istanbul dijital plastik poşet, plastik poşet istanbul, istanbul baskılı poşet firması, Orjinal poşet, dijital poşet, istanbul market poşeti, istanbul eczane poşeti,