İstanbul Plastik Poşet

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Ambalaj tüketiminde Plastik poşet ürünleri oldukça yoğun tüketimdedir. İstanbul plastik poşet sarfiyatında hemen hemen her sektör oldukça yüksek kullanım yapar. Plastik poşetlerin bu denli tercih görmesindeki nedenlerden biri fiyatının makul olması ve baskı özelliğinin bulunmasıdır. Firmamız Tim Ambalaj poşet üretiminde bir çok modelde işletmelere çözüm sunmaktadır. Kendi üretimimizden en uygun fiyatlarla plastik poşetleri sizlerle buluşturuyoruz.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Plastik Poşet İmalatı

Poşetin hali hazırda fiyatı ucuz ve uygun olsa da yinede toplu alım yapan ticari işletmeler için ciddi masraf kalemidir. Tim ambalaj ürün kalitesinden ödün vermeden en makul fiyatlarla plastik poşet imalatı yapmaktadır. İstediğiniz boyut ve ebatlarda üretim yapılabilmektedir. Adet olarak müşterilerimize önerimiz yüksek kilolarda alım yapmaları yönündedir. Bunun birinci nedeni alım yükseldikçe fiyatlar da bir o kadar düşmektedir. Daha geniş ve detaylı bilgi için mutlaka uzmanlarımızdan bilgi alınız. İstanbul plastik poşet alımlarınızda tim ambalajdan fiyat teklifi almadan ürün yaptırmayın.

istanbul plastik poşet

Baskılı Poşetmarket poşetiİstanbul plastik poşet üreticisi olan şirketimiz kısa sürede imalat yapmakta ve adresinize teslim ürünlerinizi istediğiniz zamanda yetiştirmektedir. Yüksek baskı kalitesi ve dayanımı yüksek poşetlerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

2019 Plastik Poşet Fiyatları

Bir önceki yıl sonu itibari ile poşet sektörü dahil bir çok alanda ürün hammadde alım fiyatları neredeyse iki katına çıkmıştır. İstanbul plastik poşet üretimi yapan firmamız yinede tüketicileri zor durumda bırakmamak adına en uygun fiyatları işletmelere sunmaktadır. Kilogram fiyatları ve toptan alım fiyatları için sitemizde bir bölüm bulunmamaktadır. Sizlere yanlış bilgi vermemek adına bizlere ulaşarak net fiyatları öğrenebilirsiniz. Bizleri aramadan önce ne kadar ürün ihtiyacınız olduğu, klişe olup olmadığı, poşet üzerinden baskı isteyip istemediğini ve kaç renkte baskı yapılacağı hakkında karar vermiş olunuz. İstanbul baskılı poşet çözümleri için bir çok bilindik markanın çözüm ortağıyız. Bizleri tercih eden bir çok marka gibi sizlerde poşet alımlarınızda uygun fiyatlı hizmet için tim ambalaja ulaşın.