TOPTAN POŞET FİYATLARI

TOPTAN POŞET ,TOPTAN POŞET FİYATLARI, BASKILI TOPTAN POŞET

Kendi ürettiği poşetin toptan satışını yapan firmalar ve toptan poşet satışı yapan firmalar ne kazanıyordu ki ücret uygulaması 01.01.2019 tarihinde kanun yasası haline getirildi. Toptan poşet imalatı yapan firmalar toptan poşetlerin üretim aşamasından tutun, müşterilerine ulaşmasına kadar geçen her detayı daha titizlikle kontrol etmek zorunda kaldılar. Sermayeye yansıyan parasal kaynakların finanse edilmesinde muhasebeleştirildi. Artık toptan poşet fiyatları deparlarına göre baskılı toptan poşetler ve baskısız toptan poşetler olarak ayrıma tabi tutuldu. Böylelikle poşet beyannamesi de rahatlıkla verilebiliyordu. Üretici firma bundan memnun mu? orası meçhul, düşünsenize ! 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her sektör mallarının satış noktasında poşet için bir miktar talep edecek; belirlenen ücret 25 kuruş ise içinden 15 kuruşu katılım payı olarak devletin hesabına yatacak, kalan 10 kuruş ise hiçbir sektöre kar getirisi bile sağlamayacaktır. Muhasebede toptan poşetlerin maliyeti ve kdv bedelini kapsayacak bu tutar. Tüketici bundan ne kadar memnun? Geri kazanımın desteklenmesi amacıyla hesaba geçilen paraların bir bedeli olmayacağını iyi biliyorlar. Yıllardır poşetlerle mücadele var! Her yeni gün bir uygulama ile insanlar sömürülmekte çünkü toptan poşetleri hayatımızdan çıkarmak sanıldığı kadar kolay olmadığını ülke biliyor. Çevre projelerinin çoğu buna örnektir. O kadar gülünç vaziyetteyiz ki verilerle bile savunamıyoruz. Naylon poşetin kullanımını azaltmak için yapılan bu uygulamayla beraber bide satış noktalarında toptan poşetin ücretsiz verildiği tespit edilen firmaya ceza kesiliyor. Bu yüzden poşetlere barkot sistemi getirildi ki satış noktalarından tespiti rahatlıkla yapılsın.

Ne büyük bir yasa ihlali! 25 kuruştan 15 kuruşu katılım payı 10 kuruşu kdv ve ceza 10 TL haydi sektörler baş aşağı! Her an idari para cezası kapınızı çalabilir, temkinli olmak gerek. Hem baktınız baskılı toptan poşetlere logo yada tasarım ücreti, imalatta sıkıntılı deyip baskılı toptan poşetlere 50 kuruş satışı dayattırılır. Kim bilir hepsi naylon poşetlerin kullanımını azaltmak için…

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Promosyon Çanta Üretim Maliyeti ve Promosyon Çanta Fiyatları

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

Çeşitli nedenlerden ötürü firmalar promosyon çanta siparişi vermektedir. Esasında şirketlerin promosyon çanta siparişleri verilmesindeki temel sebep; firmaların tanıtımlarını promosyon çantalar vasıtasıyla yapmak istemeleridir. Bunun yanı sıra promosyon çantalar, firmalardan alış veriş yapan müşterilere bir jest niyetiyle de dağıtılmaktadır. Bu bağlamda promosyon çantaların firmalara getirmiş olduğu bir maliyeti de bulunmaktadır. Bundan dolayı işletmeler uygun fiyatlı promosyon çantası üreten firmalara sipariş vermektedir.

Uygun Fiyata Promosyon Çanta Satın Almanın Yolları

Promosyon çanta satın almak isteyen işletmeler, kendileri için en uygun fiyatlı promosyon çanta üreten firmalar hakkında kısa bir araştırma yapabildikleri takdirde hem kaliteli hem de uygun fiyat aralığındaki promosyon çantaları sipariş verme noktasında başarılı kazanımlar elde etmektedir. Promosyon çantalara dair kısa bir fiyat araştırması yapmak firmalara oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı promosyon çantaları satın almanın yolunu açmaktadır. Bu doğrultuda internet üzerinden fiyat araştırması yapmak zaman açısından tasarruf sağlayacağı için önem kazanmaktadır.

Ülkemizde Promosyon Çanta Üretimi

Promosyon çanta üretimi konusunda ülkemiz oldukça gelişmiş bir ülke konumundadır. Esasında çanta üretimi ve benzeri malzeme üretiminde ülkemiz yıllardan beri etkili bir üretim kapasitesine sahip olmaktadır. Bunun doğal sonucu olarak ise ülkemizde promosyon içerikli çantaların üretimi de oldukça yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Bu doğrultuda ülkemizde dünya standartlarının üstünde promosyon çantaları üretilerek müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.