Körüklü Poşet Fiyatları

Körüklü Poşet, Körüklü Poşet fiyatları, Baskılı Körüklü Poşet, Körüklü Poşet imalatı

Yaşam içinde herkesçe kullanılan bilindik bir poşet var; Oda naylon poşettir fakat gün geçtikçe değişen jenerasyon ile çok farklı poşet çeşitleri hayat alanımızda mevcut olmaya başladı. O kadar değişik isimlerle karşımıza çıkmaktalar ki çoğu zaman farklı olduğuna kanaat getiriyoruz. İroni ama hammaddeleri aynı. Gerçi poşet firmaları öyle bir reklam objesiyle piyasada yer almanın adımlarını biliyorlar ki şimdiler de o çok farklı isimlerle gündemimize oturan bir poşet ismi daha türedi. Körüklü poşet, baskılı körüklü poşet diye…
Körüklü baskılı poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın  avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aslında baktığımızda poşetin bulunduğu sektörlerin bazılarında kullanılıyor. Hatta bildiğim kadarıyla pastanecilik sektörü körüklü poşet imalatını daha çok desteklemektedir. Çünkü pastane kutularının taşınmasında kolaylık sağlıyor. O yüzden baskılı körüklü poşetler daha tercih ediliyor. En azından pastanelerinin adının duyurulması ve lezzetlerinin her yerde kimliğiyle anılması bir körüklü poşet sayesinde oluyor. Hal böyleyken körüklü poşet imalatı gerçekleştiren fabrikalar kendi bünyeleri içinde körüklü poşeti daha da geliştirme yoluna gitti ve poşeti züccaciyecilik, ayakkabıcılık gibi işlerde olan kutuların taşınmasına da öncelik edeceğini bilerek naylon poşetlerde olmayan farklı taban kısmında çapraz atılmış dikiş ve takviye maddesi kullandı. Bu işlemler ile körüklü poşet normalinden daha dayanıklı hale getirildi. Özellikleri bakımından birbirinden ayrı olan körüklü poşet ve naylon poşet firmalarda farklı alanlarda kendini gösterdi. Ayrıca firma tarafından geliştirilen baskılı körüklü poşetleri de unutmamak gerek! Grafiksel logolar ve mesajların daha çok reklamın barındırdığı baskı işlemleri dikkat çekilmeye başlanıldı. Bu da gerçek anlamda tüm kutu taşınmasını sağlayan sektörlerde körüklü poşetin kullanılıyor olması ile gerçekleşti. Çünkü önemli bir nokta var körüklü poşetlerde. O da dip kısmında asla çökme olmamasıdır. Ürünlerde standart maddelerin kullanılıyor olması da gözlerden kaçmadı tüketiciler için. Hem tüketici hem de üretici için önem arz eden bir olgunun kolaylıkla hal edilmesi körüklü poşetler içinde olumlu bir nedendir. Görüntüsüyle de çantayı andıran bu eşsiz körük poşetleri ilerleyen zamanlarda daha birçok alanda görmenin sinyali verildi diyebiliriz.

Baskılı Poşet

BASKILI POŞET

  1. yüzyılın teknolojisi olarak nitelendirilen poşetler; kullanım kolaylığı, hafiflik, esneklik gibi sundukları pek çok avantaj nedeniyle şimdilerde ise baskılı poşet olarak adını duyurmuş, bulunmaktadır. Öyle baskılı poşetler değil, son derece estetik bir görünümü olan poşete baskı düşünün! Poşet baskısı ile reklam da desek daha tanımlayıcı olabilir.

Gelişen teknoloji ile baskılı poşet imalatının gerçekleşmesi mümkündü zaten. Hem istenilen her yerde kullanılan bu poşetler sayesinde çok ucuz ve kolayca geniş kitlelere ulaşan bir reklam objesi haline gelen markalar, büyümeye devam ediyor. Hem de sektörde tercih edilmede birinci sırada yer alıyor.

Yüzyılın harikası olarak nitelendirilen baskılı poşetler, birkaç farklı renkle ve çeşitlilikle piyasada yer alırken tasarım ve logoları da dikkat çekmektedir. Müşterinin isteğine göre üretiminde poşet fiyatı değişebilmekte ancak milyonlarca para harcanan reklam ücretinin çok altında bir reklam mesajı taşıması poşete baskı ile gerçekleşmektedir. Tüketici de bunun farkında ki baskılı poşet fiyatları maliyetlerini etkilemiyor, aksine maliyetlerine maliyet ekliyorlar. Artı baskısız poşet imalatının ‘’pabucu dama atıldı ‘’denilebilir.

Düşünsenize. Söz konusu, bir poşet imalatı ve aynı zamanda bir reklam markası, İstatistiklere göre de bu böyle. Modern dünya, plastiklerle ve diğer atıklarla ilgili olarak sürekli yazıp çizerken baskılı poşetin ham maddesinin proteinlin petrol türevlerinden olması bile unutulmuş, sağladığı avantajlardan. Yani kimsenin umurunda değil, çevreye ya da yaşama zarar verdiği. İhtiyaca cevap veriyor mu? Tamamdır ve Baskılı poşetlerde odaklanan tek şey markalaştırılmış bir kimlik niteliğinde piyasada olmasıdır. Çoğunlukla buna dikkat eden tüketicilerin gündelik hayatlarını kolaylaştırdıkları göz önündeyken son gaz devam o vakit, baskılı poşet üretimine…