mağaza poşet örnekleri

Mağaza Poşet Örnekleri

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

Mağaza poşetleri, ürün satın alan müşterilere ürünle birlikte verilen ve hem ucuza mal edilebilmesi hem de baskı uygulanabilmesi sayesinde avantajlı bir kullanımı olan ürünlerdir. Bu ürünlerin şekli, boyutu ve üzerinde yer alan görseller itibarıyla büyük ölçüde müşteri talebine göre şekilleniyor olması, birbirinden çok farklı mağaza poşet örnekleri üretilebilmesini mümkün hale getirmektedir. Firmamızda ihtiyacınıza uygun modeli bulmanız mümkündür.

Baskılı Mağaza Poşet Örnekleri

Mağaza poşetleri üzerinde yapılan baskılar poşeti kullanacak olan firmanın tanıtımına katkı yapan ve kaliteli olması halinde olumlu imaj yaratan bir etkiye sahiptir. Baskı işlemleri, mağazaların taleplerine göre grafik ve resimlerin seçilmesi sonrasında film rulosu halindeki poşetlere baskı makinelerinde işlem yapılması ile gerçekleştirilmektedir. Baskıya gitmek üzere hazırlanan poşet rulosunun içerik olarak farklı maddelerle hazırlanması mümkündür. Bu farklılık poşetin yoğunluğunu değiştiren ve kalitesini etkileyen bir özelliğe işaret etmektedir. Firmamız tarafından farklı mağazaların beğenisine hitap etmek üzere hazırlanan mağaza poşet örnekleri incelenerek konu hakkında fikir edinmek mümkündür.

Çevreye Duyarlı Mağaza Poşet Örnekleri

Mağaza poşetleri hazırlanırken en önemli aşamalardan biri poşet hamurunun hazırlanmasıdır. Zira bu aşama poşet üretimi sürecini başlatan ilk aşamadır. Burada içeriği değiştiren hususlardan en önemlisi kalitedir. Karışıma konan maddelerle daha uzun süre dayanan ve kolay yırtılmayan kaliteli poşetler üretmek mümkün olduğu gibi, dayanımı daha düşük ve maliyeti az poşetler üretmek de mümkündür. Mağaza poşet örnekleri için bir başka farklılık da çevreye duyarlılık noktasında ortaya çıkmaktadır. Buna göre üretime katılan çeşitli maddelerle mağaza poşetlerini biyobozunur hale getirmek, bir başka ifadeyle çöp haline geldikten sonra doğada çözünmesini hızlandırmak mümkündür. Bu sayede plastiklerin çevrede oluşturacağı tahribat da daha az olacaktır.

baskili-poset

Baskılı Poşet Fiyatları

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

İmalat sektörleri, gelişen teknoloji ve yeniliklerin getirdiği avantajlar ile poşetleri daha kaliteli piyasaya sunmanın başarısını sektörel anlamda öne çıkarmıştır.

Nasıl mı? Baskılı poşet adı altında tüm sektörlerde; Kendini kanıtlamış, piyasanın göz bebeği olan baskılı poşetlerimizin, kullanım düzeyi diğer poşetlere nazaran %90 civarındadır. Oysa bu oranın giderek %100 olması son dönemlerde kendini bariz gösterecektir, diyebiliriz. Piyasada tüketici, poşet kullanımının her alanda ihtiyaçları karşılaması ve aslında poşet konusunda son derece hedefe uygun bir strateji geliştirilmesine dikkat çeken bir ürün bulmuşlardı. Bu düşünce büyük oranda baskılı poşet kullanımına teşvik edilmesine yeterdi bile. Peki, tüketicilerin hedefine uygun ama bir o kadar da imalat sektörünün piyasaya dayatmış olduğu hedefler nelerdi?

Bir göz atalım! Baskı denilince akla ilk ne gelir? Resimler, yazılar ve figürler… Bilinçaltımız çok haklıydı. Ürün üzerine istenilen şekilde kaliteli baskı imkânları daha esnek hale getirilip, çeşit çeşit modelleriyle grafiksel ve aksesuar niteliğiyle ürün gamı genişletilmişti. Bir kaç renkle baskılı poşetlerin sabit renkle imalatına son verilmiş artık tüketicinin renk seçimine alternatif sunulmuştu. Ve her şeyden önce sağlam ve dayanıklı oluşu da göz ardı edilmeyip taşınması gerekli olan ürünlerin ağırlığını taşıyacak poşet olmasının yanı sıra baskılı poşet fiyatlarına esneklikte getirildi. Tüm yapılan uygulamalara rağmen baskılı poşet fiyatlarında uçarı bir ücrete gidilmedi. Ve rahatlıkla diyebiliriz ki; Diğer poşetlere göre gelişen hammadde teknolojisi ile baskılı poşetleri tercih etmemek söz konusu değildi.