market poşet fiyatları

 

MARKET POŞETİ, MARKET POŞET FİYATLARI, MARKET POŞET İMALATI

Alışveriş dünyasının marka niteliğini taşıyan üründen bahsetmek gerekirse market poşeti, tüm illerdeki işletmelere hitap etmektedir. Bu yüzden süpermarketler, market poşet fiyatlarında hassasiyet göstermektedirler. Öyle ki marka ve uygun fiyatları içinde piyasada satışa sunulan market poşetleri her sektörde kendini ispatlamıştır. Bugün gelinen noktada hala market poşet imalatı devam ediyorsa bu poşetçilerin çığır açtığı dönemi gösterir. Zaten reklam bazlı olarak düşündüğümüzde de market poşetleri adeta bir tanıtım aracı niteliğindedir.

Nasıl mı? Market poşeti, bir marka olmakla beraber bir kimlik kazanmanın şuan dezavantajını yaşıyor. Her müşteriye verilen market poşetlerinin elde taşınması bir reklamdır. Bir Müşteri taşıdığı ürünün kolaylılığı ile hayatını kolaylaştırırken marketi tanıttığını idrak etmez ancak bunu üretici firma çok iyi düşünmüştür. Bununla alakalı çok çeşitli oluşumlar yapmıştırlar. Öyle ki market poşetlerin üzerine dikkat çekici mesajlar ve logo tasarımları bastırmıştır. Bunun yanı sıra kendi markasın taşıyan isimle çıkartılan market poşetler zaten buna zemin hazırlamıştır. Böylelikle kalite ve standartları dahilinde ulaşılan portföy genişliği ile farklı jenerasyon oluşturan market poşet fiyatları da esnek bir hal almıştır.  Market poşetleri sektörün bir parçası haline geldiğinden beridir, poşet imalatında listede adını duyurmayı başarmıştır demekten kaçınmayız. Market poşetleri için yeni bir devir değil, çoktan başlamış bir devrin market poşet imalatçıları adına zirve olduğunu söyleyebiliriz.

Market Poşet, Mağaza Poşeti, Baskılı Poşetler

MARKET POŞETİ

Günümüzde poşet kullanımı yaygınlaştıkça yeni alternatifler geliştirildi. Bez, tela, karton, plastik poşetler gibi perakende zincirlerinin nerdeyse tamamına hitap ederek market poşetleri adı altında toplandı. Bu sayede firmaların markalaşması sağlandı. Firmalar artık rahatlıkla kendilerini tanıtma imkânı buldu. Çünkü her market poşetlerinin tüketici açısından kullanıma teşvik etmesi ile kurumsal kimlik kazanıldı.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Market poşet nasıl üretilir.

Market poşetin ana üretim sürecine girmesinde plastik poşetler rol oynamaktadır. Bilindiği gibi plastik, naylon poşetlerin ham maddesi petrol ve petrol türevlerinden oluşmaktadır. İmalatında kullanılan makinelerin ısı derecelerinin kontrolü dahilinden bir eleme süzgecinden geçirilerek sağlığı tehdit etmeyen alternatifler uygulanır. Ebat ve genişliği ayarlanınca rulo şeklinde hazır hale getirilir. İçerindeki renk tonunu belirten takviye maddelerde son derece zararsızdır.

Market poşetler kullanım alanı

Her yerde kullanıldığını söylemek mümkün Mesela markaların yollarda taşındığı düşünün! Otobüs, metrobüs, minibüs, otomobilinizde… Market poşetleri sadece marketlerde değil tüm alışveriş merkezlerinde, manav, bakkal gibi birçok yerlerde mevcut. Zaten kurumsal şekilde kimliğinizi en iyi şekilde temsil eden bir poşetin kullanım alanı nasıl sınırlı olabilir ki.

Baskılı Market Torbası Fiyatları firmamız İstanbul’un merkezi semti Bayrampaşa’da bulunmaktadır. İstanbul ilinde bulunmamız hammadde ve sevkiyat maliyetlerimizi düşük tutmamıza ve dolayısı ile sizlere uygun fiyatlı Baskılı Market Torbası Fiyatları sunmamıza yardımcı olmaktadır.

10 yıllık mesleki deneyimimizin yanı sıra 15 kişilik uzman üretim ekibimiz ve geniş çalışma sahasına sahip Plastik Poşet Fabrikamız ile doğru firma ile çalıştığınızı hissedeceksiniz.

Poşet çekim bodinoz makinalarımız, poşet kesim makinalarımız, takviye makinalarımız yeni ve hatasız poşet üretimi konusunda ürettiğimiz ürünlere ekstra kalite katmaktadır.

Baskılı Plastik Poşet piyasasındaki rekabet merdiven altı kalitesiz üretim yapan firmaları da beraberinde getirmiştir. Müşteriler firmaların tesislerini gezerek üretilen referans numuneleri inceleyerek plastik üreticisini tanımalıdır.

Baskılı Market Torbası Fiyatları imalatı için öncelikle poşetin şekli ve ölçüleri belirlenmeli, ardından kaç renk baskı olacağına göre grafik tasarımı yapılmalı ve baskı klişesi hazırlanmalıdır. Klişe firmamıza ulaştıktan sonra poşet üretimine başlanabilmektedir. Poşet imalat süreçleri genellikle 7 gün ile 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Poşet çeşidi, en boy ölçüleri, körük olup olmayacağı, kaç renk baskılı olacağı, atlet, el geçme, yumuşak saplı ve benzeri şekilde poşet tipinin ve diğer etkenler üretim süresinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Poşetçi