Mersin baskılı poşet

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Mersin baskılı poşet fabrika arayışlarınızda yakında firma bulmak kolay değildir.  Tim ambalaj en uygun fiyatlarla Çanakkale dahil bir çok bölgede sizlere hizmet vermektedir. Poşet fabrikamız bünyesinde son teknoloji özel makinalarda yüksek kalitede poşet imalatı sizlere özel yapılmaktadır. Baskılı poşet ve Plastik poşet ürünlerinde standart ve farklı özelliklerde bir çok üründe imalat yapmaktayız. Tüm model poşet ürünleri için seri üretim yapıyor olup mümkün olan en düşük üretim maliyetleriyle en ekonomik çözümleri sağlıyoruz. Dijital, Baskılı ve Plastik Poşet gereksinimiz varsa alımlarınızda üretici firmamızı tercih ederek yıl sonunda poşet maliyetinizi en düşük seviyeye indirebilirsiniz. Şirketiniz için baskılı poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın 2019 yılı avantajlı fiyatlardan faydalanın.

Mersin Mağaza ve Market Poşeti

Mersin baskılı poşet yaptırmak istediğinizde Türkiye genelinde olduğu gibi hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Mağazalar ve marketler farklı sektörlere göre poşet sarfiyatının çok fazla olduğu alanlar olarak öne çıkmaktadır. Mağazacılık, Market ve gıda alanlarında poşet tüketimi bakımından öteki birçok sektörde farklıdır. yıl içinde son aşama yüksek oranda poşet sarfiyatı bu alanda yapılmaktadır. Marketler mağazalar poşet alımlarında kesinlikle toptan imalat ile çözüm bulmalarını tavsiye etmekteyiz. Firmamız Mersin poşet imalatı seri üretimde bulunmakta olup sizlere en uygun tutarları sunmaktadır. Mersin baskılı poşet için kesinlikle bizleri aramadan Mersin baskılı market poşet alımı yapmayınız.

Çanakkale ve yakın bölgelerden bizlere sürekli gelen talepler de en uygun fiyatla teslimat yapmaktayız. Marketler için en fazla atlet ve Hışır poşet ürünlerinde talep almaktayız.  Mağazalar için de ayrıca bez çanta ürünleri, el geçmeli poşetler, Karton poşetler, takviyeli poşetler ve yumuşak saplı ilgi görmektedir.

Mersin Poşet fiyatları

Poşet imalat için firmamız tim ambalajın internet sayfası üstünde bulunan telefonlardan arayarak kolayca yapabilirsiniz. Daha önceleri poşet yaptırmadıysanız Klişe yapılması gerekmektedir. Hem Klişe Bedeli’nde hem de poşet adet fiyatlarında son derece uygun fiyat politikamız bulunmaktadır. Teknik detay çok fazla gerekmeden Hemen şimdi uzmanımız da bağlantı kurabilir Mersin baskılı poşet Siparişinizi birkaç dakikada oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki listede belirtilmiş olan tüm poşet çeşitleri ve ürünlerinde imalatımız bulunmaktadır. İsteyen firmalar için farklı ve özgün model üretimi de yapmaktayız. Özel poşet tasarımı ve üretimi için bizlere ulaşabilir ve firmanız için ayrıcalıklı üretim talep edebilirsiniz.

 • Market poşeti
 • Mağaza poşeti
 • Plastik poşet
 • Hışır poşet
 • Naylon poşet
 • Saplı poşet
 • Bez Çanta
 • Bez Torba
 • Şeffaf Poşet
 • Karton Poşet
 • Hışır Poşet

Mersin baskılı poşet için istenilen kalitede dijital baskı yapabilmekteyiz. Toptan poşet alımları yapabileceğiniz gibi  baskılı poşet ve yüksek tonajlı alımlarda yapabilirsiniz.

baskili-poset

Baskılı Poşet Fiyatları

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

İmalat sektörleri, gelişen teknoloji ve yeniliklerin getirdiği avantajlar ile poşetleri daha kaliteli piyasaya sunmanın başarısını sektörel anlamda öne çıkarmıştır.

Nasıl mı? Baskılı poşet adı altında tüm sektörlerde; Kendini kanıtlamış, piyasanın göz bebeği olan baskılı poşetlerimizin, kullanım düzeyi diğer poşetlere nazaran %90 civarındadır. Oysa bu oranın giderek %100 olması son dönemlerde kendini bariz gösterecektir, diyebiliriz. Piyasada tüketici, poşet kullanımının her alanda ihtiyaçları karşılaması ve aslında poşet konusunda son derece hedefe uygun bir strateji geliştirilmesine dikkat çeken bir ürün bulmuşlardı. Bu düşünce büyük oranda baskılı poşet kullanımına teşvik edilmesine yeterdi bile. Peki, tüketicilerin hedefine uygun ama bir o kadar da imalat sektörünün piyasaya dayatmış olduğu hedefler nelerdi?

Bir göz atalım! Baskı denilince akla ilk ne gelir? Resimler, yazılar ve figürler… Bilinçaltımız çok haklıydı. Ürün üzerine istenilen şekilde kaliteli baskı imkânları daha esnek hale getirilip, çeşit çeşit modelleriyle grafiksel ve aksesuar niteliğiyle ürün gamı genişletilmişti. Bir kaç renkle baskılı poşetlerin sabit renkle imalatına son verilmiş artık tüketicinin renk seçimine alternatif sunulmuştu. Ve her şeyden önce sağlam ve dayanıklı oluşu da göz ardı edilmeyip taşınması gerekli olan ürünlerin ağırlığını taşıyacak poşet olmasının yanı sıra baskılı poşet fiyatlarına esneklikte getirildi. Tüm yapılan uygulamalara rağmen baskılı poşet fiyatlarında uçarı bir ücrete gidilmedi. Ve rahatlıkla diyebiliriz ki; Diğer poşetlere göre gelişen hammadde teknolojisi ile baskılı poşetleri tercih etmemek söz konusu değildi.