Ankara Plastik Poşet

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Ankara Plastik Poşet üreticisi olan firmamız ufak işletmelerden büyük işletmelere kadar bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Plastik poşetler diğer illerde de tüketildiği kadar Ankara ilimizde de en çok kullanılan ve tüketimi olan poşetlerdir. Genelde tercih sebebi bu poşetlerin maliyetinin uygun olmasıdır. Ayrıca poşet üzerine baskı yapılabilmesi ve dayanıklı olmasıda işletmelerin bu poşetleri tercih etmesindeki etkenlerdir. Tim Ambalaj ülkemizde en yaygın hizmet veren baskılı poşet firmalarından biridir. Sizlerde alımlarınızda toptan fiyatlardan faydalanmak için Ankara’dan bizlere ulaşabilirsiniz.

ankara plastik poşet

Ankara’da Kullanılan Plastik Poşet Ürünleri Nelerdir?

Atlet poşet: Bir diğer adı ile market poşeti olan bu ürün en çok satın alınan ve talep gösterilen ürünlerin başında yer alır. Atlete benzeyen görünümü ile bu isim ile anılmaktadır. Marketlerin hışır poşet ile birlikte en çok tükettiği poşetler arasında yer almaktadır. Ankara plastik poşet imalatımızda atlet poşetler ilk sırayı almaktadır.

Hışır Poşet : Hışır poşet ürümleride genelde market ve fırınlarda en çok tercih edilen poşetlerdir. Ayrıca manav reyonlarının vazgeçilmez ürünlerdiri. Atlet poşette göre yoğunluğu ve kalınlığı düşüktür. Daha hafif ürünlerin taşınması için en ideal çözümdür. Poşetler arasındaki maliyet göze alındığında en düşük maliyeti bulunan poşet ürünüdür.

El Geçmeli Poşetler : Ankara plastik poşet ürün grupları arasında mağazalar kategoriside buluna el geçmeli poşet ürünleride bulunmaktadır. El geçme yeri bulunan yoğunluğu fazla olan ve son derece dayanıklı plastik poşet ürünleridir. Mağaza poşeti iki yüzüne de son derece kaliteli baskı uygulaması yapılabilmektedir.

Takviyeli Poşet : Plastik poşet ürünleri arasında son tanıtacağımız üründür. Adından da anlaşılacağı üzere Takviyeli olarak üretimi yapılan poşetlerdir. El geçme kısmında bulunan takviyesi ile poşet daha ağır ürünlerde de dayanım sunar.

Ankara Plastik Poşet Fiyatları

2019 yılında bir çok üretim malzemesinde ciddi fiyat artışları olmuştur. Ambalaj ve poşet sektörü de mutlaka bundan etkilenmiştir. Firmamız Tim ambalaj Ankara plastik poşet alımlarınızda bir çok eleme yaparak sizlere maliyeti en düşük şekilde ürünler sunmaktadır. İşletmenizin ihtiyacına yönelik istediğiniz ölçü ve ebatlarla birlikte baskılı ve baskısız üretim yapabilmekteyiz. Fiyatlar hakkında net ve güncel bilgiyi almak içn mutlaka firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.