Baskılı market poşeti

MARKET POŞETİ, BASKILI MARKET POŞETİ, MARKET POŞET FİYATLARI, MARKET POŞET İMALATI

Marketlerde günlük kullanımda fazlaca tercih edilen, market poşetlerinin promosyon amaçlı, aksesuar mağazalarında da olması özellikle göze çarpıyor. Bir tüketici olarak diyebilirim ki son zamanlarda market poşetleri revaçta ama temel nedeni market poşetlerin, baskılı market poşeti olarak piyasa çıktığıdır.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Böylelikle market poşet imalatında çığır açan poşetin, baskılı market poşetler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kaldı ki baskılı market poşetleri reklam mahiyetindedir. Bütçeyi sarsmadan ucuz bir şekilde kendini yıllarca korumaktadır. Çünkü çok farklı deparlar daki iş yerlerinin adlarının yer aldığı çeşitli baskıları görürüz. Bu demektir ki iş yerini yansıtan logolar, mesajlar ve en önemlisi iletişim adres vs. birçok detayla, reklam zaten kendiliğinden dakikalarca yapılabilmektedir. İşte bütün bu ürünler teknolojinin velinimetidir. Teknoloji burada çok büyük bir rol oynamaktadır. Hem teknolojinin bileşimi ile gelişen makinalarla market poşet imalatında geliştirilmiş baskı materyalleriyle üretim yapılır. Ve üretimde değişik çeşitte modeller tercih edilip market poşet fiyatlarına endekslenir. Market poşetlerinin fiyatları, ebatlarına göre belirlenirken zemin için seçilen renklerde malzemenin özelliğine göre seçilir yani birçok alternatifler içindeki renklere kadar baskı işlemi gerçekleşir ve oldukça kaliteli baskılı market poşetleri üretilir. Ve günden güne artan popülasyona hizmet eder. Estetik görünümünü de es geçmemek gerek, özellikle bayanların avm gibi merkezlerde ilk aradığı taşıma araçlarıdır. Çünkü sadece avm için değil başka günlerde başka amaçlar için de kullanmayı kadın aklı hep düşünmüştür. Baskılı market poşetleri kendini bu şekilde de göstermektedir. Aslına bakarsak burada insan aracı kılınmıştır, adeta. Bir şirketin getirilerini rahatlıkla sağladığını söylemek mümkün, artık!..

Plastik poşet imalatı

PLASTİK POŞET İMALATI

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

İmalatın bünyesinde çok ciddi kimyasallar içeren petrol türevli (polietilen) plastik poşetlerin, yanlış imha edilmeleri ve toplumda tüketici tarafından sıkça kullanımı söz konusu iken Dünya Sağlık Örgülerinin plastik poşet imalatındaki vakaların alıştırılmasıyla yakından ilişkili.

İşte bu araştırmalara nazaran sadece Türkiye değil, dünya ülkeleri de bir akım başlattı. Plastik poşet imalatında mücadeleleri, maddeler halinde belirtmek gerekirse;

ABD, Bir kaç kentlerde petrol bazlı poşet kullanmayı yasaklamış ve hala yasaklamalar diğer kentlerinde devam etmektedir. Fransa, 2010 yılından itibaren tüm ülke genelinde, plastik olan her ürünü yasaklama yolunda planlarını gerçekleştirmenin temeli atmıştır. Hindistan ‘da o kadar ciddi tahribat üretimlere izin verilirken bile söz konusu plastik poşet olunca, Yeni Delhi ve Bombay gibi daha beş eyaletinde direk yasaklama yapılmıştır. İrlanda ise plastik poşet fiyatlarında 20 cent vergi uygulayarak, plastik poşetin kullanımını %80 azaltmıştır. Kenya, 2008 ‘den beri poşet akımına dur demiştir. Öyle ki beyinlere empoze edilen Çin’in insanlarının deha beyinleriyle övündüğümüz bu eyalet, plastik poşette kullanımı azaltmak adına plastik poşet fiyatlarını 2 kat artırarak bu şekilde her yıl 36 milyar varil petrol tasarruf etme yolunu açmıştır. Güney Afrika’ da daha farklı bir yol izleyerek plastik poşetlerin ince olanlarını yasaklamış ve bunu yanında daha rahat dönüştürülen poşetlerin üretimini sağlamıştır.

Türkiye, tıpkı Güney Afrika gibi bir uygulamayla gündemdedir fakat yasaklama esnekleştirildiği için plastik poşet kullanımının azalması sanıldığı kadar kolay değildi. Farklı alternatifler geliştirilse de Türkiye’nin iklim ve yaşam koşullara buna müsait değildi. Gerçi insanlığın temeli kolaya kaçılmak isteminde olunca ihtiyaca cevap vermeyen bir ürünü kullanmak cazip gelmiyordu. Plastik poşetin sadece imha edilmesiyle bir önlem alınırken, temennimiz yasaklanması yoluna gidilmesidir.

market poşeti

Market Poşeti Modellerinde Kaliteli Ürünler Dikkat Çekiyor

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

Günlük hayatın her alanında sıklıkla kullanılmakta olan bir üründür poşetler. Birçok çeşit ve türde yer almakta olan bu ürünler arasında sıklıkla kullanılmakta olan market poşeti ilk tercihler arasında yer alıyor. Üzerinde kullanıldığı marketin adının yazılı bulunduğu, reklam içerikli, ürünlere göre değişik ebatlarda üretilmekte olan poşetlere verilen isimdir. Üretiminde genellikle plastik ürünler kullanılmaktadır. Bu nedenle fiyatlandırmaları son derece uygun nitelik taşımaktadır. Fiyatlandırmada büyük bir etkisi olan üzerinde yer alan baskıda kullanılan malzeme, poşetin ebat ve âdeti gibi özellikleridir. Fiyatlandırmanın uygun olması, ilgili poşet türüne olan talebin de giderek artması hususunda oldukça önemli bir faktördür.

Market Poşeti Özellikleri

Geçmişten günümüze bilinen bu plastik madde içeriklerinden üretilmiş olan poşetler, kullanımının ve üretiminin son derece kolay olması, taşınmasının hafif olması, üzerine çeşitli renkler ve de logolar oluyor. Günümüzde baskıların kolay yapılıyor olabilmesi gibi nedenlerden dolayı kullanımı son derece avantaj içermektedir. İlgili market poşetlerinin en önemli özelliği hijyenik olma özelliğine sahip olmasıdır. Hiç kuşkusuz marketten aldığınız herhangi bir üründe en temel nitelik temizliğidir. Bu nedenle son derece güvenilir olan bu poşet türleri taşınabilirlik özelliğini de bünyesine eklemiştir. Genellikle marketler tarafından tercih edilmekte olan bu poşetler üzerine istenilen baskının yapılabiliyor olması da tercih nedenleri arasındadır.

Market Poşeti Modelleri

Çoğu zaman taşıma alanında en büyük gereksinimlerimizden bir tanesi olan poşet türevleri, kullanım alanlarına göre birçok renk ve model içermektedir. Özellikle alışverişlerin en uğrak yeri olarak bilinen marketlerin tamamen kendi formatına göre, çeşitli boyutlarda anlaşmalı bulunduğu poşet fabrikalarından ya da toptancılardan satın aldığı market poşetleri sıklıkla kullanılmakta olan poşet türlerindendir. Renk, yazı tipi, boyutu, logosu tamamen market odaklı olarak belirlenmekte olan bu poşet türlerinin üretiminde baskısı kadar dayanıklılığı da ön plandadır. Gıda ve temizlik ürünlerinin satışının gerçekleştirildiği marketlerde kullanılan bu poşet türleri çoğu zaman ağır ürünlerin taşınmasına yardımcı olmaktadır. Tabi ki ilgili modellerin tercihinde bir başka etken ise içerisinde yer alan ürünü deforme etmeyecek özelliğe ve ebat’a sahip olmasıdır.