Market Poşet, Mağaza Poşeti, Baskılı Poşetler

MARKET POŞETİ

Günümüzde poşet kullanımı yaygınlaştıkça yeni alternatifler geliştirildi. Bez, tela, karton, plastik poşetler gibi perakende zincirlerinin nerdeyse tamamına hitap ederek market poşetleri adı altında toplandı. Bu sayede firmaların markalaşması sağlandı. Firmalar artık rahatlıkla kendilerini tanıtma imkânı buldu. Çünkü her market poşetlerinin tüketici açısından kullanıma teşvik etmesi ile kurumsal kimlik kazanıldı.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Market poşet nasıl üretilir.

Market poşetin ana üretim sürecine girmesinde plastik poşetler rol oynamaktadır. Bilindiği gibi plastik, naylon poşetlerin ham maddesi petrol ve petrol türevlerinden oluşmaktadır. İmalatında kullanılan makinelerin ısı derecelerinin kontrolü dahilinden bir eleme süzgecinden geçirilerek sağlığı tehdit etmeyen alternatifler uygulanır. Ebat ve genişliği ayarlanınca rulo şeklinde hazır hale getirilir. İçerindeki renk tonunu belirten takviye maddelerde son derece zararsızdır.

Market poşetler kullanım alanı

Her yerde kullanıldığını söylemek mümkün Mesela markaların yollarda taşındığı düşünün! Otobüs, metrobüs, minibüs, otomobilinizde… Market poşetleri sadece marketlerde değil tüm alışveriş merkezlerinde, manav, bakkal gibi birçok yerlerde mevcut. Zaten kurumsal şekilde kimliğinizi en iyi şekilde temsil eden bir poşetin kullanım alanı nasıl sınırlı olabilir ki.

Baskılı Market Torbası Fiyatları firmamız İstanbul’un merkezi semti Bayrampaşa’da bulunmaktadır. İstanbul ilinde bulunmamız hammadde ve sevkiyat maliyetlerimizi düşük tutmamıza ve dolayısı ile sizlere uygun fiyatlı Baskılı Market Torbası Fiyatları sunmamıza yardımcı olmaktadır.

10 yıllık mesleki deneyimimizin yanı sıra 15 kişilik uzman üretim ekibimiz ve geniş çalışma sahasına sahip Plastik Poşet Fabrikamız ile doğru firma ile çalıştığınızı hissedeceksiniz.

Poşet çekim bodinoz makinalarımız, poşet kesim makinalarımız, takviye makinalarımız yeni ve hatasız poşet üretimi konusunda ürettiğimiz ürünlere ekstra kalite katmaktadır.

Baskılı Plastik Poşet piyasasındaki rekabet merdiven altı kalitesiz üretim yapan firmaları da beraberinde getirmiştir. Müşteriler firmaların tesislerini gezerek üretilen referans numuneleri inceleyerek plastik üreticisini tanımalıdır.

Baskılı Market Torbası Fiyatları imalatı için öncelikle poşetin şekli ve ölçüleri belirlenmeli, ardından kaç renk baskı olacağına göre grafik tasarımı yapılmalı ve baskı klişesi hazırlanmalıdır. Klişe firmamıza ulaştıktan sonra poşet üretimine başlanabilmektedir. Poşet imalat süreçleri genellikle 7 gün ile 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Poşet çeşidi, en boy ölçüleri, körük olup olmayacağı, kaç renk baskılı olacağı, atlet, el geçme, yumuşak saplı ve benzeri şekilde poşet tipinin ve diğer etkenler üretim süresinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Poşetçi

TOPTAN BASKILI POŞET

TOPTAN MAĞAZA POŞETİ

Mağaza Poşeti imalatı denince akla ilk etapta Sektörel kategoriler gelmektedir. Mesela mağaza poşetleri genelde marketlerde, alış veriş merkezlerinde, giyim ve tekstil mağazalarında kullanılır. Peki her sektörde aynı fiyatlar dahilin de mi üretime tabi tutuluyor?0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Tabi ki hayır! Mağaza poşetleri kullanım alanlarına göre 13,00 TL’den 10 TL gibi arada 2 TL küçük miktar dahilinde belli bir değişikliğe uğruyor. Bunu belirleyen olgular ise öncelikle o sektör neyi ön plana çıkarmak istiyorsa mağaza poşetlerindeki kullanışlığı, elverişli ve dayanıklı oluşu gibi bir kaç özelliğe göre üretim süzgecinden geçiyor. Bunu sektör belirledikten sonra imalata geçim aşaması tüm titizliğiyle devam ediyor. Ve son aşamada mağaza poşetleri kullanıma hazır hale gelince istenilen sektörün fiyat oranları belirlenip piyasada yerini alıyor. Çoğu firma da bu olgudan haberdar olmakla mükelleftir. İmalatı yapan işletmeci alışveriş merkezlerinde kullanılan mağaza poşetleri ile market poşetlerini üretmedeki sayıları aynı orana tabi üretim sağlıyor ama fiyatlarında bir değişikliğe uğraması niteliği itibariyle kullanılan katkı malzemelerinde aynı olmayabiliyor. Bu da fiyatı haliyle etkiliyor.

Fakat sonuç olarak sektörlerdeki bu değişiklik bütçeyi yani cebi yakmıyor. Aksine büyük mağaza ve alış veriş marketlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan mağaza poşetleri hem görsellik hem de mağaza politikaları göz önüne alınarak yapılmış ve reklam amaçlı olmalarıyla ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

Baskılı Poşet Kullanımı ve Kalitesi

Baskılı Poşet Kullanımı ve Kalitesi

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Kurumlar veya işyerleri isimlerini, markalarını duyurmak için pek çok yöntem denemekte ve uygulamaktadır. Bunlardan biri de baskılı poşet uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde markalar isimlerinin reklamını kısmen de olsa yapmış olmaktadır. Baskılı poşetlerin birbirinden farklı boyutları, renkleri ve çeşitleri vardır. Büyük boyutta baskılı poşetler, orta boyutta baskılı poşetler ve küçük boyutta baskılı poşetler üretilmektedir. Tüketicinin ihtiyacına uygun olacak boyutta talebe ve isteğe bağlı olarak üretilmektedir. Aynı zamanda baskılı poşetlerin renkli ve şeffaf olanları bulunmaktadır.

Renk konusunda kurum veya işyerlerinin istekleri doğrultusunda üretim yapılmaktadır. Tim Ambalaj firmamıza ulaşarak isteklerinizi iletebilir, istediğiniz özelliklere sahip baskılı poşete en iyi kalite ve en iyi fiyat ile kavuşabilirsiniz.

Baskılı Poşetlerin Çeşitleri

Baskılı poşetlerin genellikle iki çeşidi vardır. Baskılı poşetlerin bazılarında sadece isim, marka logosu bulunurken bazılarında ise bunun dışında şekil veya yazı da barındırmaktadır. Bu seçenekler kurumların ihtiyaçlarına veya isteklerine göre ayarlanmakta ve üretilmektedir.  Tüm istek ve ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak üretim yapan firmamız sizlere en iyi kaliteyi ve en iyi hizmeti sunmaktadır. Poşet çeşitlerinde ise bir çok farklı tasarım bulunmaktadır. Atlet tipi poşetler, El geçmeli modeller, Saplı veya ipli poşet modelleri bunlardan bazılarıdır.

Baskılı Poşet Adetleri

Baskılı poşetler genellikle tek halde satılmamaktadır. Çünkü satıcılar, işyerleri veya kurumlar ihtiyaca yönelik toplu alım yapmaktadır. Toptan baskılı poşet üretilmekte ve kurumlara en kısa sürede hızlı kargo ile iletilmektedir. Sitemizden vereceğiniz siparişler genellikle aynı gün kargoya verilerek sizlere ulaştırılmaktadır. Poşetlerin çeşitlerini, renklerini ve özelliklerini siteden görebilir, ek bilgi veya fiyat için iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Baskılı Poşet Fabrikaları Nerelerdedir? 

Baskılı poşet fabrikası Türkiye’nin her yerinde bulunsa da daha çok ihtiyacın daha yoğun olduğu İstanbul, Bursa, Ankara gibi merkezlerde daha yoğundur. Poşet fabrikaları çok fazla olsa da kaliteli poşet üreten fabrika azdır. Baskılı veya baskısız poşet alacak olanlar doğru firmayı tercih ederek ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu baskılı veya baskısız poşetler kaliteli olup, asla boyası akmamaktadır. Kaliteli poşeti ve kaliteli baskıyı en iyi fiyat ile sizlere sunan bir firmayız. Sitemizden ihtiyacınıza yönelik poşet siparişi verebilirsiniz. Ülke genelinde kargo ile gönderim yapmaktayız. Tim Ambalaj ile daima güvenilir bir hizmet sizleri beklemektedir.