TOPTAN BASKILI POŞET

TOPTAN MAĞAZA POŞETİ

Mağaza Poşeti imalatı denince akla ilk etapta Sektörel kategoriler gelmektedir. Mesela mağaza poşetleri genelde marketlerde, alış veriş merkezlerinde, giyim ve tekstil mağazalarında kullanılır. Peki her sektörde aynı fiyatlar dahilin de mi üretime tabi tutuluyor?0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Tabi ki hayır! Mağaza poşetleri kullanım alanlarına göre 13,00 TL’den 10 TL gibi arada 2 TL küçük miktar dahilinde belli bir değişikliğe uğruyor. Bunu belirleyen olgular ise öncelikle o sektör neyi ön plana çıkarmak istiyorsa mağaza poşetlerindeki kullanışlığı, elverişli ve dayanıklı oluşu gibi bir kaç özelliğe göre üretim süzgecinden geçiyor. Bunu sektör belirledikten sonra imalata geçim aşaması tüm titizliğiyle devam ediyor. Ve son aşamada mağaza poşetleri kullanıma hazır hale gelince istenilen sektörün fiyat oranları belirlenip piyasada yerini alıyor. Çoğu firma da bu olgudan haberdar olmakla mükelleftir. İmalatı yapan işletmeci alışveriş merkezlerinde kullanılan mağaza poşetleri ile market poşetlerini üretmedeki sayıları aynı orana tabi üretim sağlıyor ama fiyatlarında bir değişikliğe uğraması niteliği itibariyle kullanılan katkı malzemelerinde aynı olmayabiliyor. Bu da fiyatı haliyle etkiliyor.

Fakat sonuç olarak sektörlerdeki bu değişiklik bütçeyi yani cebi yakmıyor. Aksine büyük mağaza ve alış veriş marketlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan mağaza poşetleri hem görsellik hem de mağaza politikaları göz önüne alınarak yapılmış ve reklam amaçlı olmalarıyla ayrı bir avantaj sağlamaktadır.