TOPTAN POŞET FİYATLARI

TOPTAN POŞET ,TOPTAN POŞET FİYATLARI, BASKILI TOPTAN POŞET

Kendi ürettiği poşetin toptan satışını yapan firmalar ve toptan poşet satışı yapan firmalar ne kazanıyordu ki ücret uygulaması 01.01.2019 tarihinde kanun yasası haline getirildi. Toptan poşet imalatı yapan firmalar toptan poşetlerin üretim aşamasından tutun, müşterilerine ulaşmasına kadar geçen her detayı daha titizlikle kontrol etmek zorunda kaldılar. Sermayeye yansıyan parasal kaynakların finanse edilmesinde muhasebeleştirildi. Artık toptan poşet fiyatları deparlarına göre baskılı toptan poşetler ve baskısız toptan poşetler olarak ayrıma tabi tutuldu. Böylelikle poşet beyannamesi de rahatlıkla verilebiliyordu. Üretici firma bundan memnun mu? orası meçhul, düşünsenize ! 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her sektör mallarının satış noktasında poşet için bir miktar talep edecek; belirlenen ücret 25 kuruş ise içinden 15 kuruşu katılım payı olarak devletin hesabına yatacak, kalan 10 kuruş ise hiçbir sektöre kar getirisi bile sağlamayacaktır. Muhasebede toptan poşetlerin maliyeti ve kdv bedelini kapsayacak bu tutar. Tüketici bundan ne kadar memnun? Geri kazanımın desteklenmesi amacıyla hesaba geçilen paraların bir bedeli olmayacağını iyi biliyorlar. Yıllardır poşetlerle mücadele var! Her yeni gün bir uygulama ile insanlar sömürülmekte çünkü toptan poşetleri hayatımızdan çıkarmak sanıldığı kadar kolay olmadığını ülke biliyor. Çevre projelerinin çoğu buna örnektir. O kadar gülünç vaziyetteyiz ki verilerle bile savunamıyoruz. Naylon poşetin kullanımını azaltmak için yapılan bu uygulamayla beraber bide satış noktalarında toptan poşetin ücretsiz verildiği tespit edilen firmaya ceza kesiliyor. Bu yüzden poşetlere barkot sistemi getirildi ki satış noktalarından tespiti rahatlıkla yapılsın.

Ne büyük bir yasa ihlali! 25 kuruştan 15 kuruşu katılım payı 10 kuruşu kdv ve ceza 10 TL haydi sektörler baş aşağı! Her an idari para cezası kapınızı çalabilir, temkinli olmak gerek. Hem baktınız baskılı toptan poşetlere logo yada tasarım ücreti, imalatta sıkıntılı deyip baskılı toptan poşetlere 50 kuruş satışı dayattırılır. Kim bilir hepsi naylon poşetlerin kullanımını azaltmak için…

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

POŞET FİYATLARI

BASKILI POŞET FİYATLARI

Poşet sektöründe üretim söz konusuysa; Baskılı poşetlerin imalatına daha çok rağbet edildiği günümüzde tüketiminin 1.000.000 ‘nu geçtiği verilerle ispatlanmış durumda. Ve bu verilere nazaran baskılı poşetler düşük maliyetli reklam sağlamalarıyla da fiyatlarında 11,00 TL ve 12,50 TL gibi bir değişiklikle esnek bir üretime geçtiği firmalar açısından korunur hale geldi.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Zira yapılan yatırımlar sonrası baskılı poşetlerin kullanıldığı ve kendi içinde hem kurumsal hem de bir kimlik oluşturma süzgecinden geçtiğini söyleyemeyiz. Hem rakamsal veriler ön planda olmakla beraber ayrıca baskılı poşetlerde marka bilinirliği bilinci oluşmuştur. Zaten baskılı poşetlerin marka bilinirliğini öne çıkarmak amacıyla üretimde yapılan tüm çalışmaların başında marka gelmektedir. Çünkü her işletmeci yerinin tanıtılmasına ön ayak olan bir tercihle piyasada yer alır. Küçük bir adım gibi gözükse de reklam giderleri hesaplanmaya kalkınsa baskılı poşetlerin kullanımının ne kadar doğru bir tercih olduğunu yerinde tespit ederler. Unutulmamalı ki iyi bir plan ve strateji ile sektörler hala ayakta.
Ve tüm bu nedenlerden ötürü baskılı poşet siparişleri en çok önemsenmesi gereken olgu olarak tasarım faktörüyle de dikkati üstüne çekerek güzel mesajlar vermiştir. Baskılı poşet tasarımı yıllarca sürebilen bir reklam sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Düşünün! Bir reklam medya kanallarında bir ay sürerken baskılı poşet kullanımı devam ettikçe ya da bir eve girdiğinde yıllarca kalabilmektedir. Bununla beraber tüketici baskılı poşet kullanımından niye geri kalsın ki; İyi bir reklam, iyi bir analizle sağlanıyorsa baskılı poşet doğru bir tercih.