Bu ürünümüz ile  gösterişli ama bir o kadarda hesaplı bir şekilde iş yerinizin reklamını yapabilir, müşterilerinizi daha memnun ederek kolaylıkla belli bir potansiyel yakalayabilirsiniz. Desek ne dersiniz ?

İşte tamda sözümüzün arkasındayız. Bu eylemi hayata nasıl geçirdiğimizi kısaca revize etmek gerekirse; Tim ambalaj olarak tüketici işletmelerin ihtiyacına ve amacına hitap eden  %100 kullanımı teşvik edilen bir ürün ürettik. Ve bu poşeti, baskılı şekillerde yaparak hem görsellik hem de mağaza, işletme gibi vs. politikaları göz önüne alarak üretim sürecine soktuk ancak bu ürünlerde sadece üretmekle de yetinmeyip, içerisindeki maddeye dikkat çekerek gerekli analizler yaptık. Bu analizler sonucu ve yeni teknolojiyle üretimimizin son derece çevreci olduğunu söylemekten de çekinmedik. Çünkü üretim aşamasında takviyesi sağlanan madde hiç bir tehlike oluşturmuyor. Böylelikle sağlığı da etkilemeyecek düzeyde kendini birinci sıralarda gösteren baskılama yoluyla üretilmiş poşetler konusunda iddia ediyoruz ki; Üretici firma olarak elimizden geleninin fazlasını yaptık. Çünkü İşlevsel kullanılırdığı açısında da son derece kullanılışlı ve sert yapısı vardır. Ve farklı çeşitleriyle istenilen ebatlarla üretim söz konusu iken bilinmeli ki bir işletmenin reklamı sosyal aylarla sadece bir ay veya bir kaç ay sürmekte ama  kullandığımız poşetler. Gittiğimiz her yerde insanlar tarafından görüldüğü taktirde, işletmelerin  kurumsal bir kimlik oluşturduğunu ve marka bilincini beyinlere bir nevi empoze ettiği gerçeğini göstermektedir.

Baskılı Poşet Ambalaj Teknolojisi

Ürünlerin kullanım miktarı son zamanlarda giderek yaygınlaşmaktadır. Bunun en temel sebebi ise ambalaj teknolojisinin sürekli olarak kendini geliştirerek son derece kullanışlı ve dayanıklı poşetlerin üretimine olanak tanımasıdır. Ayrıca üretim teknolojisinin yenilenmesi ve kendisini geliştirmesi sayesinde çok daha kullanışlı ve kaliteli ürünler üretilerek kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Baskılı Poşet Ambalajlarının Üretim Maliyeti

Hemen her malzemenin üretim maliyeti bulunduğu gibi baskılama yoluyla üretilen poşet ambalajların da bir üretim maliyeti bulunmaktadır. Bu bağlamda üretim maliyetini etkileyen unsurların başında üretim esnasındaki enerji tüketimi, iş gücü maliyeti ve üretim için gerekli olan malzemelerinin maliyeti yer almaktadır. Bu bağlamda üretim maliyetindeki değişmeler nihai ürünün fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bu noktada son teknoloji unsurlarının ürünün ana malzemesinin üretiminde kullanılmasının doğal sonucu olarak çok daha kaliteli ve az maliyetli baskılı poşetler üretilebilmektedir.