baskılı dürüm poşet fiyatları

DÜRÜM POŞETİ, BASKILI DÜRÜM POŞETİ, DÜRÜM POŞET FİYATLARI

Geçmişten bugüne yaptığımız tercihler, aldığımız kararlar, yarın insanlığa kesinlikle geri dönecek ve neslin yani çocuklarımızın yaşayacağı dünyayı belirleyecek. Bu bilinçle hareket etmeliyiz Ve değişimi kendimizden başlatarak; sıklıkla kullandığımız poşetlere değinmek istiyorum.

Dünya klasında tercih edilenler arasında birinci sırada önem arz eden taşıma amaçlı kullandığımız poşetler, petrol ve petrol türevlerinden oluşmaktadır. Dünyaya yaydığı kimyasal salgılar bir veba gibi insanlığı sardı. Yıllarca imalatına ve kullanıma son verilmek için çalışmalar başlatıldı ama nafile! O yüzden her birey kendinden başlamalı diyorum. Çevreye verdiği zararları saymıyorum, bile. Nede olsa görüyoruz. Etrafa atılmış bir sürü atık poşet mevcut. İmalat sektörleri de bizim kadar hassaslar, çözüm üretmeye çalışıyorlar. Fark edilmese de sağlık için azından adım attılar. Türkiye’yi binlerce yıl doğadan silinmeyen, etrafı kirleten çirkin görüntüden kurtarmak mümkün olmasa da kullanımını en aza indirmek mümkündü. Böylece sağlık açısından da önemli bir adım atılmış olacaktı. Ve ilk olarak, kısa sürede yok olan dürüm poşet imalatını piyasaya sürdüler. Sektörler için son derece cazip bir teklifti. Çünkü biyobozunur özellikte olan poşet, her sektörün tercihidir. Böylelikle Restoran ve lokantalara hatta komagane mağazalarına hitap eden baskılı dürüm poşetler üretime tabi tutuldu. Artık mağazaların reklamı da yapılıyordu. Gittiğimiz her yerde bulunduğumuz ortamda mağazayı bir nevi tanıtmış oluyorduk. Dürüm poşetleriyle ilgili gözlem ve geri dönüşlerini anlatmak mümkünse; günde en az bir kişinin gayri ihtiyari baskılı dürüm poşetlerindeki tasarıma gözünün çarpıp ve emin olduğu kullanıcı deneyimleri sonucu belirlenmiştir. Çoğu tüketici kullanılan tasarımlar hoşlarına gittiği için dürüm poşet sipariş etmenin nedeni olduğunu düşünüyor. Dürüm poşet fiyatlarını etkilemeyen bu reklam algısı müthiş bir şeydi. Hem sağlık açısından hem çevreye yönelik zararlar minimize edilmişti.

Ve evet, dürüm poşetler çiğköftenin simgesiydi. Dünyaca ünlü marka olan Komaganelere dürüm poşet imalatını sunmak, her firma için büyük bir adımdı. Hem ticaret hem sağlık diyen kuruluşun hassasiyetine hayran olmak ayrı bir serzeniş ama olsun! Kişi yine kendinden başlamalı, poşet kullanımına böyle çeşitlilikler sunarak. Biz bireylerde bu duyarlılığı önemseyip ‘’hadi plastik poşet kullanımına son’’ demeliyiz…