Adalar Baskılı Poşet Fiyatları

BASKILI OPP JELATİN= BASKILI MASKE JELATİNİ, BASKILI OPP JELATİNİ, BASKILI OPP POŞET, BANTLI JELATİN POŞET FİYATLARI

Gıda sektörünün başyapıt ürünü olan baskılı opp jelatinleri duymayan, kullanmayan kalmamıştır. Buz dolapta ürünlerin müdavini adeta. Bide gıdanın içeriğinde bulunan malzemelerin yazımında baskılı opp jelatini kullanılıyorsa tüketici mutlu oluyor. En iyi örmek vermek gerekirse bir alışveriş merkezinde soğuk depo ürünlerini kontrol etmek isterken gıdadan çok opp poşetleri dikkatimi çekti. Et ve et ürünlerin bantlı jelatin poşet içinde olması,  hazır gıdaların ise baskılı opp poşetlerde muhafaza edilmesi oldukça hoşuma gitti. Aldığım ürünler opp poşetin içinde taşınıyordu ancak üzerine uygulanan baskı sayesinde ürünle alakalı çok şeyde öğrenmiş oluyordum.

Aslında bilinçli bir tüketici olmak, hepimiz için önem arz eden bir durum ancak insan olarak daha çok aldık verdik bittik neticesinde olduğumuzdan. Gıdanın içinde taşındığı ürün umurumuzda olmuyor. Oysa siyah poşette nasıl ki kullanılan boya gıdaya geçiyor ve gıda zehirlenmesine yol açıyor. Bu opp poşetlerde son derece iyi ve araştırılmaya açık bir ürün olmalı. Hemen her gıdanın içinde muhafaza edildiği bir üründen bahsediyoruz. Baskılı opp poşet ya da baskılı opp jelatin üzerinde her ne kadar bilgilendirici bilgiler baskı edilip yazılıp bilinçlenmemizi sağlasa da o yazıların opp poşete ne şekilde aktarıldığını düşünmek gerek!

Sağlık örgütü üzerinde çalışma yapıp imalatını okeylemiş olabilir ama biz ne kadar inanmalıyız. Bugün bile çevreye zararlı ve hatta en önemlisi sağlığa zararlı plastikleri hayatımızdan çıkartamıyoruz. Tezat bir imalat içinde yaşam mücadelesi verdiğimiz bir gerçek. Diğer taraftan opp poşetlerine uygulanan farklı alternatifler geliştirildi. Birde bu açıdan bakınca daha zarardayız diyebilmekte mümkün. Her yeni yeniliğe takviye madde kullanıyor. Umarım, Sağlık bakanlığı önlemlerini doğru şekilde almıştır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.