0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya baskılı poşet fabrikası arıyorsanız ülke genelinde hizmet veren firmamız tim ambalajı tercih edebilir ve toptan ve hızlı çözümler alabilirsiniz. Plastik poşet, naylon poşet ve bez çanta gibi ürünlerde üretici olan firmamız geniş hizmet ağı ile Tüm Türkiye’ye poşet ulaştırmaktadır. Baskılı ve baskısız birçok farklı poşet alternatifiniz bulunmakta olup Dilediğiniz özelliklerde poşet üretimi yaptırabilirsiniz.

Antalya Market ve Mağaza Poşetleri

Poşetler en çok hangi sektörde kullanılıyor diye soru sorsa birçok kişi Market ve mağazalarda olduğunu söyleyecektir. yıl içerisinde son derece ciddi sayılarda poşet tüketimi bu 2 sektörde bulunmaktadır. Bu nedenle firmaların yıllık bazda ki gidenleri de oldukça yüksektir. Her ne kadar poşetlerin ücretli hale gelmesi işletmelerin yükünü hafifletiyor olsa da yine de yıl sonunda ambalaj için ciddi gider ayrılmaktadır. Sizler de Antalya baskılı poşet ihtiyacınız da doğru poşet fabrikası ile çalışır daha az masraf kalemi oluşturabilirsiniz.

Market poşet çeşitleri Arasında İki tür öne çıkmaktadır. bir poşet türü atlet poşet modelidir. Adete benzer şekli nedeniyle bu isim piyasada kullanılmaktadır. Poşeti üzerine istediğiniz kalitede baskı yapılabilmektedir. Bir diğer poşet ise daha ince özelliği bulunan plastik Hışır poşetlerdir. Bu iki poşetin üretimini firmamızda bulunmaktadır.

Antalya Poşet Siparişi

Antalya ilimizde her sektör baskılı ve baskısız poşet için bizleri arayabilir ve sipariş verebilir. Antalya’nın tüm semtlerinde Hemen şimdi bizlere ulaşın Dilediğiniz miktarda poşet Siparişinizi verin. Poşetler kargo ile sevkiyat yapılmakta olup üretim ile birlikte ortalama 7-10 gün arasında adresinize ulaşacaktır. 2019 Poşet fiyatları ve diğer detaylı özellikleri hakkında firmamız uzmanlarını arayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.