BASKILI POŞET ÇEŞİTLERİ

BASKILI POŞET ÇEŞİTLERİ

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj         

 

İmalat sektöründe üretime tabi tutulan baskılı poşet akımı, son yıllarda revizyonun etkisiyle bir hayli farklı sektörlere dağılmıştır. Geniş bir yelpazesinin ve kendini kanıtlamanın vermiş olduğu baskılı poşet çeşitleri ile piyasada birinci sırada diyebiliriz bile.

Düşünün! Yeryüzünde binlerce mağaza, market vs. merkezler bulunmakta ve hemen hemen herkes saydığımız yerlerde mutlaka alışveriş yapmıştır. İşte tamda burada baskılı poşetler devreye girmektedir. Tüketicilerin aldığı poşetlerin üzerinde ki mağaza isimleri… Ne kadar marjinal! Hem de son derece ucuz. Çünkü imalat sektörünün üretim süzgecinden geçen detayı,  baskılı poşet fiyatlarında aşırıya kaçılmadan piyasada varlığını korumak istemesiydi. Hem ucuz hem de tüm ihtiyaçlarımızı karşılamada sınır tanımayan baskılı poşetleri, piyasada  görmeyen yoktur galiba. Zaten adından anlaşıldığı gibi baskılı poşetlerin üzerindeki; Tanıtıcı sembol ya da amblem, isim ve slogan olan imgelerin göze çarpmamasının mümkünü yoktu ve her bir sektöre ait baskılı poşet çeşitleri istenilen baskıya tabi tutulmaktaydı.

Tüketici, baskılı poşetleri bir nimet olarak görmeyi kabul etmişti, belki de bu yüzden baskılı poşetler; imalat sektörünün vazgeçilmez bir ürünü olmuştu. Fakat kimse yaşama verdiği zararları görmüyordu. Oysa baskılı poşetin sadece isim değişikliği ve kullanışlı oluşu çevreye verdiği zararları azaltmıyordu. Öncelik poşetlerin üretim sürecindeki enformasyonu olması beklenirken sadece özellikleri göz alınması kabul edilemezdi ancak bu ön görü hiç kimsenin ilgi alanına girmiyordu. Daha çok imalat sektörünün işine yaramıştı. Baskılı poşetlerin, reklam bazlı bir obje gibi göstermeye çalışarak üretime devam etmenin hazzını yaşamaktan akıllarına gelebilecek en ufak olumsuzu düşünceyi çürütmüşlerdi. Ve pekte farklı olmamıştı. Baskılı poşetlerde uyguladıkları tüm bu özellikleriyle, gelişen teknoloji ile daha ileri bir seviyeye taşınması artık beklenen bir durum. Kimin umurundaki gerçekleşen tüm imalatlar birer virüs oysa.

 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.