0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumlar veya işyerleri isimlerini, markalarını duyurmak için pek çok yöntem denemekte ve uygulamaktadır. Bunlardan biri de baskılı poşet uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde markalar isimlerinin reklamını kısmen de olsa yapmış olmaktadır. Baskılı poşetlerin birbirinden farklı boyutları, renkleri ve çeşitleri vardır. Büyük boyutta baskılı poşetler, orta boyutta baskılı poşetler ve küçük boyutta baskılı poşetler üretilmektedir. Tüketicinin ihtiyacına uygun olacak boyutta talebe ve isteğe bağlı olarak üretilmektedir. Aynı zamanda baskılı poşetlerin renkli ve şeffaf olanları bulunmaktadır.

Renk konusunda kurum veya işyerlerinin istekleri doğrultusunda üretim yapılmaktadır. Tim Ambalaj firmamıza ulaşarak isteklerinizi iletebilir, istediğiniz özelliklere sahip baskılı poşete en iyi kalite ve en iyi fiyat ile kavuşabilirsiniz.

Baskılı Poşetlerin Çeşitleri

Baskılı poşetlerin genellikle iki çeşidi vardır. Baskılı poşetlerin bazılarında sadece isim, marka logosu bulunurken bazılarında ise bunun dışında şekil veya yazı da barındırmaktadır. Bu seçenekler kurumların ihtiyaçlarına veya isteklerine göre ayarlanmakta ve üretilmektedir.  Tüm istek ve ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak üretim yapan firmamız sizlere en iyi kaliteyi ve en iyi hizmeti sunmaktadır. Poşet çeşitlerinde ise bir çok farklı tasarım bulunmaktadır. Atlet tipi poşetler, El geçmeli modeller, Saplı veya ipli poşet modelleri bunlardan bazılarıdır.

Baskılı Poşet Adetleri

Baskılı poşetler genellikle tek halde satılmamaktadır. Çünkü satıcılar, işyerleri veya kurumlar ihtiyaca yönelik toplu alım yapmaktadır. Toptan baskılı poşet üretilmekte ve kurumlara en kısa sürede hızlı kargo ile iletilmektedir. Sitemizden vereceğiniz siparişler genellikle aynı gün kargoya verilerek sizlere ulaştırılmaktadır. Poşetlerin çeşitlerini, renklerini ve özelliklerini siteden görebilir, ek bilgi veya fiyat için iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Baskılı Poşet Fabrikaları Nerelerdedir? 

Baskılı poşet fabrikası Türkiye’nin her yerinde bulunsa da daha çok ihtiyacın daha yoğun olduğu İstanbul, Bursa, Ankara gibi merkezlerde daha yoğundur. Poşet fabrikaları çok fazla olsa da kaliteli poşet üreten fabrika azdır. Baskılı veya baskısız poşet alacak olanlar doğru firmayı tercih ederek ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu baskılı veya baskısız poşetler kaliteli olup, asla boyası akmamaktadır. Kaliteli poşeti ve kaliteli baskıyı en iyi fiyat ile sizlere sunan bir firmayız. Sitemizden ihtiyacınıza yönelik poşet siparişi verebilirsiniz. Ülke genelinde kargo ile gönderim yapmaktayız. Tim Ambalaj ile daima güvenilir bir hizmet sizleri beklemektedir.