0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Batman baskılı poşet üreticisi ve satıcısı olan firmamız marketlerden mağazalara küçük esnaftan büyük işletmelere kadar çözüm ortağınızdır. 2019 yılı itibariyle poşetlerin mağazalar marketler ve her alanda ücretli olması ile beraber işletmelerin yükü de demiştir. Tim ambalaj firmamız makul toptan poşet tutarları ile işletmenize en etkin hizmeti sağlamaktadır. Batman’nın tüm ilçelerinde bulunan ticari işletmeler bizlerden baskılı poşet üretimi talep edebilir.

Batman Mağaza Poşetleri

Mağazalar öteki değişik sektörlere bakılırsa poşetlerde bayağı fazla çeşitte kullanım yapar. Takviyeli poşet ürünleri, yumuşak saplı poşetler, el geçme poşet geri, bez çanta ve karton poşet şeklinde modeller birçok mağazada kullanılır. Yıl bazlı yoğun tüketim olduğundan dolayı poşetleri üreticisinden toptan fiyatlarla almak büyük avantaj sağlar. Batman baskılı poşet için normal olarak birkaç şirket bulabilirsiniz sadece seri üretimde bulunan poşet fabrikası bulmak kolay değildir. Plastik poşet modellerinde kendi fabrikamızda üretim yapmakta olup Batman’da tüm ilçelere sevkiyat sağlayabilmekteyiz.

Batman Market Poşeti

Batman da il genelinde ilçelerde her semtte onlarca Market bulunmaktadır. Marketler için poşet son aşama mühim ambalaj ürünüdür. Poşet kullanmayan Market neredeyse yoktur. sadece hala bazı marketler baskısız ve görüntü kalitesi olmayan poşetleri kullanırlar. Oysaki marka bilinirliği marketin izin adının duyulması ve parasız reklamı için baskılı poşetler son aşama avantajlıdır. Marketlerde atlet poşet Hışır poşet dediğimiz poşet çeşitleri en sık kullanılan ürünlerdir. Firmamız üretiminde atlet bir Hışır poşet imalatı bulunmaktadır. İstediğiniz ölçülerde büyük orta ve ufak modellerde seri üretimimiz bulunmaktadır.