KOCAELİ BASKILI KARGO POŞETİ

istediğiniz ebatlarda baskılı kargo poşeti yapılır.
0546 220 31 47 numaradan ulaşın fiyat tekliflerinizi firmamızdan alınız.

Baskılı işlerde
10.000 adet ve üzeri baskı yapılır. En ucuz fiyatlarla…

Kargo poşet hayatımızın pek çok alanına girmeyi çok kısa sürede gerçekleştirmiştir. Kullanım kolaylığı maliyetin düşük olması, tüm hava şartlarına dayanıklılığı ve taşımadaki dayanıklılığı nedeninden dolayı tercih edilmesinde büyük etkendir.

Kargo poşetleri baskı özelliğine göre üzerinde birçok bilgi taşımaktadır. Ayrıca yapışkanlı üretilmesi kullanım pratiği açısından önemlidir. Artık pek çok gönderi için kargo yolu tercih edilmektedir. En önemli evraktan ilaca ve pek çok ürüne kadar bir yerden bir yere güvenle göndermek için kargo firmaları seçilmekte çok büyük olmayan paketler için kargo poşetleri kullanılmaktadır.

 Kargo Poşeti Kocaeli

Büyük mağaza ve alış veriş marketlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan baskılı poşetleri es geçmek olmazdı. Bilindiği gibi polietilenden üretilen plastik kargo poşetlerin aksine biyo-bozunur ve nano-teknolojisiyle yapılan poşet imalatına el atıldı. Ve baskılı poşet fabrikaları geri dönüşüme kazandırmanın yollarını da bularak plastik üretimden vazgeçmeye karar verdi. Gerçi hala her yerde plastik poşetleri görüyoruz ne kadar azaldı. Sanırım tartışılacak bir olgu ancak bu biyo-bozunur, dünya için kabul edilebilir bir çözüm haline geldi diyebiliriz baskılı poşetler için.

Böylelikle baskılı poşetlerdeki imalat alanları genişleyerek çeşitli sektörlere girildi. Market, mağaza baskılı poşetleri olarak kendi içinde bölümlendi. Her üretimde kullanılacak olan sektör göz önüne alınarak ona gire imalata tabi tutuldu. Mesele öncelikle sektörlerin reklam mahiyetli oluşlarına dikkat çekildi. Her firmanın baskılı poşet imalatındaki ücretini aşmayacak derecede farklı renk, ebat ve görsel tasarımlarında ve daha sonra kullanışlı olup olmadıkları yönünde farklı el geçmeli, kulplu ve kulpsuz gibi birçok alternatifler denendi. Bunun yanında her üretim serisinde sertliklerine de dikkat edildi.  Kocaeli Kargo Baskılı poşetlerin taşımaya elverişli oldukları önemliydi. İşyeri sahibi istediği ürünlerin heba olmasını göz ardı edemezdi. Firma bunu bilerek baskılı poşetlerinde nano-teknolojiyle takviye maddesi kullandı. Dayanıklı oluşları eşyaları taşımaya yetti. Sonra görsellik olarak renk uygulamasına da el atılarak yeni bir devrim yapıldı. Öyle ki çoğu tüketici tarafından hediyelik poşetler gibi kullanıldı. Tüm bu özelliklerin yerinde ve doğru yapılması yönündeki adımlar istenilen amaca ulaşarak hala baskılı poşet üretimi devam etmektedir.

By Categories: BlogTags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 0 Comments on KOCAELİ BASKILI KARGO POŞETİ