0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Market poşet imalatı akla gelince, tüketicilerin endişeleri gün yüzüne çıkıyor. Çünkü poşetlerin hammaddesinin petrol türevinden olması ve aldığı gıdalarla temasa geçtiğinde zararlı olduğu kanısına varıldığı artık halk arasında sabit bir düşünce haline geldi. Oysa market poşet fabrikaları böyle bir varsayımın olmadığını biliyorlar, tüketiciyi de bilinçlendirmek adına bir çalışma gerçekleştirmiş olsalar, bu kanının önüne geçebilecekler fakat o kadar market poşet üretime odaklanmışlar ki , piyasada ki arz ve talep ilişkisi sayılarla endekslenmiştir. Aslında market poşet fabrikası biliyor ki, tüketici market poşetlerine ihtiyaç duyduğu için endişeleri bir yerde yersiz. Belki de bu yüzden tüketicinin ne beklediğine odaklanmışlar yâda market poşetin üretimine harcayacak zamanı, bu gibi yersiz salsavatalarda harcanacak zamanları yok.

Gerçi bir tüketici olarak yerinde bakıldığında market poşet imalatı yani taşınan gıdaların yâda malzemelerin direkt olarak sağlık üzerine olumsuz etkisi yoktur, çünkü satın alınan gıda maddelerin zaten kendi ambalajı mevcut. Sebze ve meyveye gelince market poşetlerinin üretime tabi tutulmasında,  açık gıdaların taşınmasına yönelik olarak market poşetler üretildi. Gıdalar marketten alındıklarında ya ideal ısıda ya da soğukturlar. Yani market poşetleri gıda maddeleri ile birebir temasa geçmezler. Bu poşetlerin zararlı yanı varsa, oda şudur ki atık olarak bizden çıktıktan sonra çevreyle olan olumsuz ilişkileriyle başlar.

Mesela katı atık toplama ve çöp geri kazanım tesislerinde poşet atıkların azaltılması, toplanması, yakılması sağlıklı olabilir, ama imhasında bilinçli olmayan bir bireyin sebep olduğu o atık çöpler yüzyıllarca parçalanmayan bir materyal olarak doğaya karışmış oluyor. Market poşetlerindeki tek zarar bundan ibaret Bu konuda bir şeyler yaparsak, zaten tüketiciler olarak poşete olan endişelerimizde ortadan kalkmış olur.