Market Poşeti Üretimi

Market Poşeti Üretimi

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

Günlük hayatımızda yer tutan ve fazlaca kullandığımız birçok nesnenin üretim aşaması uzun ve karmaşık olabilir. Bu ürünlerden biri de hepimizin fazlaca kullandığı market poşetleridir. Yalnızca alışverişlerde değil, alışverişlerden sonra dahi kullanmaya devam edilen market poşetleri de elbette bir tasarım süreci sonucu üretilmektedir. Biz de Tim Ambalaj olarak 2002 yılında beri kaliteli market poşeti üretimi ile en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Yalnızca market poşeti değil, kağıt poşetlerden hediyelik özel üretim paketlere kadar ambalaj konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız bu özelliği ile sektörde de önemli bir konuma ulaşmış durumda.

Market Poşeti Üretimi Süreçleri

2002 yılından bu yana plastik ambalajları üreten ve pazarlayan firmamız, bünyesine kattığı kağıt poşet üretimi ve pazarlaması ile sektördeki yerini genişletti. Yurtdışına da pazarlama yapan firmamızın üretim süreci ise yine kaliteden taviz vermeyen bir şekilde işliyor. Grafik tasarım aşamasında günde en az 3 tasarım ile müşterilerinin karşısına çıkan firmamız, yetenekli tasarımcıları ile bu işlemi başarı ile yerine getirmektedir. Baskı aşamasında ise 8 renk, 6 renk, 4 renk ve 2 renk baskı parkı ile çalışan firmamız yine kalitesini düşürmeden işleme devam etmekte lazerle hatasız yapılan kesim işlemine geçmektedir. Son olarak ise yapıştırma aşamasında presleme ile çalışılarak üretim tamamlanmaktadır.

Üst Kalite Market Poşeti Üretimi

Kurulduğu günden bu güne kalite anlayışından taviz vermemiş olan firmamız, market poşeti üretimi söz konusu olduğunda da aynı seviyeyi korumaktadır. Gelişen teknolojiye uyum sağlayan ve kendini her geçen gün geliştiren firmamız bu şekilde kalitesinden öden vermeden üretimine devam edebilmekte ve giderek daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Pazarlama konusunda da başarılı olan firmamız üretimlerine son hızla devam etmektedir.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.