Baskılı Eczane poşeti fiyatları

ECZANE POŞETİ
BASKILI ECZANE POŞETİ, MİNİBOY ECZANE POŞETİ, ECZANE POŞET İMALATI

Sağlık denilince akla, ilk gelen hastane ve sonrasında ilaçlar gelmektedir. Sağlıkta hizmet sunumunda vazgeçilmez bir yere sahip olan eczacılar, ne kadar duyarlılar insanların sağlığına? Düşünün bakalım!  Sürekli gelişen teknolojiden bahsetmekteyiz. Teknoloji ile birçok yeniliklerin ayağımıza kolaylıkla geldiği şüphesiz kaçınılmaz. Dünyanın ekolojik sistemi adeta. Ama ya tam aksi teknoloji ile daha da zehirleniyorsak; Çok ciddi bir konuya değineceğim.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kimyasallar barındıran petrol türevli plastik poşetleri hepimiz günlük hayatımızda kullanıyoruz ve bunların imalatından tutun, yanlış imha edilmelerine kadar zehirle yakından ilişkili olduğunu hemen hemen bilmeyen ülke yoktur. Türkiye olarak hala önüne geçmişte sayılmayız. Çünkü bu durumu önleyebilmek adına her geçen yıl içinde yenilikler yapılarak poşet çeşitliliği getirildi. Geri dönüşüm ya da tamamen çevre dostu bez çantalar, kağıt çantalar, nowmen çantalar, karbon çantalar hatta geçmişin filelilerine bile göz dikildi ama nafile!

Her şekilde poşetsiz bir yaşam sürdüremiyor olmamız, insanların gerçeği haline gelindi. İşte sağlık sektöründe eczacılar, poşet imalatı yapan firmalarla eczane poşetleri alternatifini piyasaya sundu. Sağlıklı materyalden üretilen eczane poşetleri sözüm ona plastik poşet tüketiminin en aza indirilmesini sağlayacaktı fakat eczane poşeti imalatı yapan firmalar tüketicileri yine yanılgıya koymuşlardı. Tüketici reklam yanılgılarına alıştığından söylenenler kulağa hoş geldi. Baktığımızda pekte değişikliğe uğraması söz konusu da olamazdı. Netice de eczane poşetlerinin ham maddesi de petrol türevindeydi. Esnekleştirilerek en az ücret algısıyla reklam olgusu önce düşündürüldü, baskılı eczane poşeti adı altında. Yine her eczane boy göstermişti, kendi çapında. Eczacılar; eczane poşeti, baskılı eczane poşeti, mini boy eczane poşeti veya orta boy gibi alternatif seçeneklerle tüketiciyi kandırmayı başarmıştı. Ve teknolojinin bizleri getirdiği son nokta… Cazip gelen çeşitlilikle başka seçenekte olmayınca el mecbur eczane poşetleri her eczacının vitrinindeydi. Oysa çevre bilinciyle ve sağlık meslek mensubu olmanın sorumluluğu ile hareket ederek, plastik poşet tüketiminin en aza indirilmesini sağlamaya katkı verilmesi son derece önemliydi. Eczacılar olarak ilaç taşımaya yarayan taşıma poşetlerin kullanımın bu gibi küçük oyunlarla teşviki yerine gerçekten eczanelerimizde, çevre dostu, geri dönüşümlü kâğıt, bez, file, torba ya da çok kullanımlık taşıma ekipmanı kullanımının desteklenmesi konusunda çalışmalarımın yapılmasını isterdik.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.