0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Plastik poşet kullanımı hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Marketlerde ya da iş yerlerinde ürün taşımada ya da bir şeyleri korumak için poşet kullanılmaktadır. En basitinden fırından ekmek aldığınızda ekmeğin sağlıklı bir şekilde eve götürülmesinde poşet kullanılmaktadır. Poşet kullanımı daha birçok farklı amaç ihtiva etmektedir. Mesela çeşitli markalar kendi marka değerlerini arttırmak için kendi plastik poşet tasarımlarını oluşturmaktadırlar. Bunun yanı sıra yine poşet aynı zamanda bir promosyon ürünü olarak müşterilere de verilebilmektedir. Poşetlerin kullanım alanı çok geniş olup, poşetlerin de kendi içinde birçok farklı çeşidi vardır. Bazı poşet türleri doğayı kirletir iken bazı poşet türleri doğaya zarar vermemektedir.

Plastik Poşet Ve Diğer Poşet Çeşitleri 

Günümüzde sadece plastik poşet kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra baskılı poşet, mağaza poşeti, market poşeti, bez torba, karton poşet, bez çanta, promosyon çanta gibi çeşitleri de kullanılmaktadır. Poşet çeşitleri farklı amaçlar için tercih edilebilmektedir. Mesela bazı yerlerde müşterilere promosyon poşetler verildiği görülmektedir. Bunun yanı sıra bazı yerler de baskılı poşetler ile firmanın logosu ve ismi geçmektedir. İş yerleri kendi tasarımlarını yaparak da poşet imal ettirebilmektedir. Poşetlerin farklılıkları aynı zamanda onların doğaya karışmasını da ifade etmektedir. Mesela karton poşetler doğada daha çabuk çözünür iken diğer poşet türleri mesela plastik poşetler doğada daha geç çözünmektedir. Bu nedenle bazı firmalar doğaya katkı sağlamak için karton türevi ürünleri tercih etmektedir.

Plastik Poşet Ve Tasarım

Gerek plastik poşet gerekse de diğer poşet türleri olsun artık poşetlerin tasarımında farklılıklar görülebilmektedir. Düz beyaz poşet eskisi kadar kullanılmamaktadır. Bunun yerine çeşitli ifadeler ya da resimler ile zenginleştirilmiş poşetler kullanılmaktadır. Poşetlerdeki bu değişim aynı zamanda zevkli kullanım anlamına gelmektedir. Bazı poşetlerin üzerindeki resimler çok ilgi çekici olabilmektedir. Bazı poşet türleri ise marka ile özdeşleşmiş olmaktadır. Mesela gratis denilince akla yeşil renklerin hakim olduğu poşet çantalar gelmektedir. Poşetler bu açıdan bakıldığında iyi birer reklam aracı olarak göze çarpmaktadır. Firmalar reklamlarının her yerde görünür olması için kendi tasarımları olan poşetler kullanmaktadırlar.