Plastik Poşet Modelleri

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

Plastik poşet modelleri kullanılacak ortama göre değişiklik gösterir. Marketlerde, alışverişte, çöp taşımada kullanılan poşetler farklılık gösterir. Ebatlar, renk, desen, model ve kalınlık bakımından farklı plastik poşetlerden söz edebiliriz.

Tim Ambalaj olarak sektörde 2002 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Firma olarak plastik poşetlere ek olarak kâğıt ambalaj üretimine de başlayarak tüm beklentilere cevap veren bir kuruluş hâline geldik.

Plastik Poşet Modelleri Nelerdir?

Plastik poşet modelleri kullanılacak sektör ve alana göre değişiklik gösterir. Kimisinde görsellik ve baskılar ön plandayken kimisinde taşıma kapasitesi dikkati çeker.

Mağaza Poşetleri: Mağaza poşetleri çeşitli mağazalarda alışveriş sonrası kullanılan poşetlerdir. Bunlarla ilgili en önemli detay kapasitedir. Daha çok eşyayı alma ve geniş kapasiteli olma özellikleri vardır. Bir çeşit çanta gibi kullanılırlar.

Market Poşetleri: Market poşetlerinde en önemli detay sağlamlıktır. Alınan malzemelerin rahatça taşınması sağlamlıkla ve kapasiteyle ilgilidir. Çeşitli boylarda market poşetleri üretilebilir. Fakat burada önemli olan poşetlerin sağlam ve yüke dayanıklı olmasıdır.

Baskılı Poşetler: Baskılı poşetler adından da anlaşılacağı gibi belli bir firmanın veya markanın isim ve logo gibi bilgilerinin basılığı poşetlerdir. Bu poşetler markanıza ve iş yerinize farklı bir kimlik kazandıracaktır. Müşterilerin bu poşetleri kullanması aynı zamanda reklamınızı yaparak size de farklı yönden bir artı katacaktır.

Diğer Poşetler: Bunların dışında fırın poşetleri, buzdolabı poşetleri gibi ürünler de yer alır. Bunlardan fırın poşetleri yiyecekleri pişirmek için kullanılır. Buzdolabı poşetleri ise dolaba erzak koymada tercih edilir.

Tüm bu poşet çeşitlerinden istediğiniz ve ihtiyacınız olanları sizler için hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz plastik yerine daha sağlıklı ve doğa dostu olan bez torbaları da tercih edebilirsiniz.

Plastik Poşet Modelleri Üretimi

Plastik poşet modelleri üretimi konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tüm poşet modellerinin en kaliteli malzeme ile üretimini gerçekleştirip sizlere teslim ediyoruz. Mağazanız, marketiniz veya iş yeriniz için ihtiyacınız olan tüm modellerin üretim bilgisini firmamıza ulaşarak alabilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.