Toptan Poşet Siparişi

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Ambalaj ürünleri arasında en çok tüketilen poşetlerdir. Poşet kullanımı hemen hemen her sektör için vardır ve yoğundur. Tim Ambalaj Toptan Poşet Siparişi taleplerinizde istediğiniz tüm özelliklerdeki poşetleri kendi fabrikasında üretmekte ve adresinize teslim göndermektedir. Marketler ve Perakendecilik alanında hizmet verenler, özel şirket ve üretim yapan firmalar için çeşitli özelliklerde poşetler üretmektedir. Baskılı Poşet veya baskısız modellerimizle sizlere 1. kalite ürünler sunmaktayız.

Poşet ihtiyacınızı Toptan olarak uygun fiyatlarla çözün

İşletmelerin poşet kullanımı yıl boyunca bakıldığında oldukça yüksektir. Bir çok ticari işletme çözümü toptan olarak alım yapmakta bulmaktadır. Az alımlarda ve adetli alımlarda poşet birim fiyatları yüksek olmaktadır. Maliyet hesabı yapıldığında yüksek tonajda alım yapmak son derece önemlidir. Firmamız Tim Ambalaj bünyesinde istediğiniz kiloda alım olanağı sunmaktadır. Kimi firmalar 100 kilo kimi firmalar 1 ton ve üzerinde alım yapabilmektedir.

Toptan Poşet Siparişi

Toptan fiyatların adetli fiyatlara oranını görebilmek için bizlere ulaşabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Alım yapacağınız poşet türü ve kilosuna göre firmamız tarafından en uygun fiyat tarafınıza aynı gün iletilecektir.

Türkiye’nin her yerine Toptan Poşet Siparişi

Poşet siparişlerinizi başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere Türkiye’nin her yerinden almaktayız. İster kurumsal bir firma olun yada ufak bir işletme olun bizlere ulaşıp Toptan Poşet Siparişi verebilirsiniz. Poşet fabrikamızda bulunan uzmanlarımız firmanızın kurumsal kimliğine en uygun tasarımları yapacaktır. Poşetlerde küçük orta veya büyük boy, baskılı, baskısız üretim, dijital veya normal baskı talep edebilirsiniz. Market poşeti, Mağaza poşet ve tüm plastik poşet ürünlerinde üretimimiz vardır.

Sitemizde yer alan telefon numaralarından haftanın yedi günü bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen şimdi nerede olursanız olun poşet ihtiyacınızda bizi arayın sizlere profesyonel çözümler sunalım.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.