Market Poşeti

Dünyada her yıl 500 milyar ile 1 trilyon arasında plastik poşet çanta kullanıldığı tahmin ediliyor. Üstelik bu sayının 380 milyarı sadece ABD’de kullanılıyor. Demem o ki alışkanlıkları bırakmak çok zor ! Mağazaların vazgeçilmez ürünlerden biri olan poşet 21. Yüzyılın malzemesi olarak nitelendirilen plastikler; kullanım kolaylığı ,hafiflik, esneklik kolay işlenebilirlik gibi sunulan  pek çok avantaj nedeniyle her yerde görünür hale geldi. Özellikle kendini gösteren tüketim malzemesi satan sektörler için öyle ki market poşetini ele aldığımızda gündelik yaşantımızda market alış-verişlerinden sonra satın aldığımız ürünleri taşımamızda bize yardımcı olmalıdır.
İşte mağaza ve market poşetlerimizin tamda üretilmesi gereken kanserojen etki yaratmayan içindeki takviyesi sayesinde ağır ürünleri taşıma özelliğine sahip bir ürün haline gelmiştir. Poşetler son derece işlevsel, hijyenik ve dayanıklıdır. Bir diğer güzel özelliği ise firmanın amacına göre reklam bazında büyük, küçük poşetlerin üretilmesi ve poşetin rengi  dizaynı istediğin şekilde tasarlanarak Baskılı Market Poşeti üretilmesi, ve sonuç olarak yeni gelişen teknolojilerin tüm ülke çapında doğayı etkileyemeyen poşet üretiminin yaygınlaşmasına bir adım daha atıldığını söyleyebiliriz.

Market Poşeti Ne Kadar Sağlıklıdır?

Market alışverişlerinde kullanılan takviyeli poşetler konusunda sağlık tartışmaları çok uzun süredir devam etmektedir. Poşet üreticileri tarafından poşetlerin baskılarının asla poşet içindeki ürüne geçmeyeceği her fırsatta belirtilmektedir. Poşetlerin hava, boya, koku gibi etkenlerden dolayı kullanım sırasında sıkıntı oluşturmayacağı, poşet içindeki malzemeye zarar vermeyeceği belirtilmektedir.

Toptan Olarak Nasıl Temin Edilir?

Market işletmelerinizde kullanmak üzere toptan poşet bastırmak istiyorsanız, Tim Ambalaj iletişime geçebilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.