KARTON POŞET

Çevre temizliğine dikkat etmek gelecek nesillere temiz çevre hediye etmektir. Günümüzde birçok alanda kullanılan plastik ambalajlar çöpe atıldıklarında ya da çevreye rastgele atıldıklarında yüzlerce yıl toprakta kalarak çevreye zarar verebiliyor. Plastik hayatımızın her alanında kullanılan bir malzeme halini almıştır. Mutfak eşyalarımızdan terliklerimize kadar her alanda hayatımıza giren plastikler kullanım ömrü bittikten sonra geri dönüşüme atılmadığında çevre için en büyük tehditlerdendir.

Karton Poşet Üretim Teknolojisi

Karton poşet ambalajlarının üretim teknolojisi sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sayede pek çok farklı malzemeden üretim söz konusu olmaktadır. Temelde üretiminde geri dönüşüm sonrasında üretilmiş olan kartondan malzemeler kullanılmaktadır. Bu durum da doğal olarak karton ambalajlarını çevreci yapmaktadır. Ayrıca üretim teknolojisinin yenilenmesi sayesinde öncesine nazaran çok daha az maliyetli karton poşetler üretilebilmektedir. Bu durum da doğal olarak fiyatların da düşmesinde etkili olmaktadır. Bütün bu özellikler sayesinde kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.

Marketlerde Plastik Ürünler Yerine Karton Taşıma Poşetleri Kullanın.

Özellikle ülkemizde market alışverişlerinde plastik taşıma poşetleri kullanılır. Market alışverişi bitip eve gelindiğinde o poşetler gelişi güzel çöpe atılır. Çevre için büyük tehdit oluşturan plastik ürünler yerine karton taşıma poşeti tercih edebilirsiniz. Bu konuda ise sizleri en kaliteli ve şık kartondan yapılmış poşetleri en uygun fiyattan sunuyoruz. Toplumda yaşayan her birey kendi adına çevre için küçük adımlar attığında bu çevre bilinci birçok kişiye yayılarak büyüyebilir. Marketlerde sağlıksız petrol bazlı ürünler verilir. Alışveriş sonrası siz onları tercih etmeyerek yanınızda karton taşıma poşetleri götürebilir ve alışverişinizi kartondan yapışmış poşetlerde taşıyabilirsiniz. Kullanım esnasında dayanıklılığı ile ilgili hiçbir sorun yaşamayacağınız karton taşıma poşetleri sadece doğaya karıştıklarında kolay deforme olacaklardır. Bu nedenle size sunduğumuz kartondan poşetleri tercih ederek sizde doğayı koruyabilirsiniz.