Baskılı Mağaza poşeti

   Baskılı Mağaza Poşeti

Ve bu fırsatı iyi değerlendiren poşetçi, baskılı poşet adı altında yeni bir sektöre imza atmayı hedeflemiştir. Baskılı poşet ile ilgili piyasa kendi çalışma kategorisinde henüz tecrübesizken, tüketicinin kullanımı doğrultusunda poşet fiyatlarında değişiklik güdülmüş ve arz oranı oldukça artmıştır. Baskılı poşette uygulanan reklam algısı, son derece yerinde bir plan ve proje dâhilinde sektörde varlığını ispat etmiştir.

Bugün gelinen noktada, piyasaya baktığımızda veriler ışığında, talebin de arttığını görüyoruz. Baskılı Mağaza poşet, poşetçilerin göz bebeği niteliğinde bir ürün haline gelmiş ancak dezavantajlarını da beraberinde getirmiştir. Bu olgu, sektörler arasında es geçilmeyecek derecededir. Poşet kavramı neredeyse kullanılmaz bir hal almıştır. Üretici, poşetlere kimlik kazandırırken bir yandan temelindeki poşetin varlığını unutturmuştur. Bu nedenle tüketici, poşetin ham maddesinin nelerden yapıldığı fikrinden uzaklaştı. Oysa poşetlerin ploteilenden oluştuğu algısı, poşet isminden çağrıştırılıyordu. Şimdi yeni kimlik jenerasyonu ile poşet, varlığını baskılı poşet ve benzeri poşet isimlerine bırakmıştır. Hal böyleyken tüketicinin ve üreticinin bilinçsizce imalat ve kullanım artışından ötürü çevre faktörü ve insan sağlığı göz ardı ediliyor.  Nitekim baskılı poşet, sektörler için çığır aşan bir poşet ürünü ancak biz tüketiciler, her ürünün kendi içinde zarar ve yararlarını gözetmek zorundayız. Bir tüketici ve üretici birey olarak sorumluyuz, kendimizden ve herkesten.

Günümüzde çoğunlukla kullanımı tercih edilen poşetlerin yeni lokasyon ile poşet fiyatı ve poşet fiyatları arasında farklılık gözetilerek piyasaya sunulması poşetçi için tamamen bir fırsat niteliğindedir.

 

poşet imalat

mağaza poşeti

Mağaza poşet fabrikası

MAĞAZA POŞETİ FİYATLARI, MAĞAZA POŞET İMALATI, MAĞAZA POŞET MODELLERİ

Poşet konulu yazıma başlamadan önce şunu söylemeliyim ki ‘’ Poşet temel ihtiyaçtır’’

Düşünsenize poşet, hayatımızda değişik isimlerle bir şekilde yer aldılar. Market poşetleri, mağaza poşeti vs. Oysa hepsi de temelde poşetti aslında. Yani şu olguyu belirtmemde fayda var ki; Özellikle mağaza poşet imalatı, kendi içinde farklı tasarımlar uygulayarak, mağaza poşet modelleri mecrasını geliştirdi. İşte bu nedenden ötürü mağaza poşet fiyatları bu durumdan etkilendi. Hammaddesinde ek ilave malzeme ile mukavviyette sağlanınca mağaza poşeti amacını taşıyabilmektedir. Poşetlerin kalınlık ve incelik ya da diğer adı ile şeffaf poşetleri çoğu alanda kullanamıyoruz. Yıpranma, aşınma ve taşıyamama gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Kısacası anlatmak istediğim durum; Mağaza poşetleri, her aldığımız ürünü taşıyabilmemizi kolaylaştıran bir taşıma torbası haline getirildi. Ve oldukça elverişli, kullanışlı olan mağaza poşetlerini, estetik görselliğinden dolayı zevkle kullanıyoruz demek daha doğru bir tanım barındırıyor. Hatta mağaza poşeti fiyatlarındaki değişiklikler bile müşteriyi bu konuda geri adım attırmıyor. Mağaza poşet modelleri şahane ötesi tasarımlarla süslenince bir başka anlam kazanıyor.

Yani tüketiciler olarak her ne kadar mağaza poşeti olarak adlandırsak ta poşetleri çanta niyetine kullanmaktan kendimizi alamıyoruz. Buda mağaza zinciri için oldukça önemli bir detay. Bir nevi mağazanın tanıtımını yapmış oluyoruz. Çoğu alanda tercih ettiğimiz poşetlerin imalatı yâda kullanımı tüketicide olduğu kadar üreticide beklenmedik rakamlara tekabül edebiliyor. Başında da dediğim gibi poşet temel ihtiyaçlar arasında gireli çok oldu da fark etmek biraz zaman aldı. Bunu da son çıkan ekolojik bez çantalardan anlamış olduk. İstediğimiz gibi kullanamıyoruz. Malzeme taşınması ya da yağmura yakalanma gibi olasılıklarda bez çantalar kâbus gibi üzerimize çökebiliyor. Bizim için mağaza poşeti vs. poşet olması yeterli. Tüketici olarak çok şey kullanımında gerideyken mağaza poşet imalatında bu durumu yaşamak istemiyoruz. Poşetler hayat alanımıza nüfus etmiş, birer üye oldular çoktan.  Hasta kazınmalı artık. Poşetsiz yaşam, yaşamı zorlaştırır.

Mağaza poşeti fiyatları

MAĞAZA POŞETİ = MAĞAZA POŞETİ FİYATLARI, MAĞAZA POŞET İMALATI, MAĞAZA POŞET MODELLERİ

Ağırlıklı olarak mağaza sektöründe kullanımına teşvik edilen listede mağaza poşetleri, yer alırken mağaza poşet modelleri ile de alternatifler geliştirildi. Birbirinden değişik çeşitlilikle sunulan modeller özellikle bayanların ilgisini çekti. Günlük kullanıma yönelik estetiksel tasarımlar gözden kaçırılmayacak şıklıkta dizayn edildi. Artık sadece mağaza poşeti olarak kullanımında yeterli olmayıp farklı kullanım alanlara hitap etmesi de tüketici gurubunda baş gösterdi. Mağaza poşetlerin mukavvi yetine de dikkat çekilmesi başlı bir örneğidir. Çünkü mağaza poşetleri çanta halinde kullanılmaya başlayınca şirketler bu fırsatı kaçırmayıp daha sonra mağaza poşet fiyatlarında da değişikliğe gidildi. Yani anlayacağınız kalite, prestij yada değer denilince gerçekten poşetler, kendi çapında birer marka niteliğindedir. Yönetimden iç pazarlamaya, dış pazarlamadan dekora ve tasarımına kadar yapılan her şey, en ince ayrıntısı içinde mağaza şirketlerinin kendi çalışmalarında bir farkındalık oluşturmuştur. Bunun yanı sıra mağaza poşet modelleri bir adım önde ilerlerken imalat son derece yüksek rakamlarda müşterilere sunulmaktadır.

Müşteri portföyü geniş bir ürün düşünün ve bu mağaza poşeti ile realleşsin.  Mağaza poşet sektörünün bu denli çalışmaları içinde başka alternatif yine poşet imalatçıların lehinedir. Çünkü hayatımızın her alanında poşetlerin sınırsız sayıda imalatı ve bu imalatla beraber tüketiciye ulaştırılması poşeti kullanmaya özendirmekten geçti ve geçmeye devam ediyor. Tüketici olarak poşet olmadan bir ürünü taşıyabilmemiz mümkün değil. Mağaza, manav vs. her yerde tüketicinin gözü hep bir poşet aramaktadır. Taşıma torbası niteliği kazanan poşetler, hayatımızı her anlamda kolaylaştırıyor.  Yağmurlu bir hava da aldığınız bir ürünü taşıdığınızı düşünürsek; onun ıslanmaya ve yıpranmaya ne kadar müsait olduğunu biliriz. Mağaza poşetlerde böyle bir ihtimal dahi yoktur. Onun rahatlığı ki her yaptığımız alışverişlerde poşet ihtiyacımız doğmaktadır. Poşetsiz bir yaşam biçimine sahip tüketiciler olarak ’’ Mağaza poşetlerini’’ kullanmaya devam edeceğiz.

Baskılı poşet mağaza

BASKILI MAĞAZA POŞETİ

Poşet üretiminde sınır tanımayan yeniliklerin arasına mağaza poşeti girerek markalaştırmayı piyasaya sundu. Bu nedenle her firma prensibine ve satışı yapılan ürün gruplarına göre marka tercihlerini değiştirmektedir. Baskılı Mağaza poşetleri maliyeti minimuma indirmekte de son derece önemlidir. Çünkü markanın piyasada varlığını koruyabilmesinin altında reklam avantajı yatmaktadır.

 

Mağaza baskılı poşet nasıl üretilir

Ürün ağırlığına ve baskı kalitesine göre farklılıklar gösteren mağaza poşetinin ham maddesi plotein petrol türevidir. Bildiği üzere başka bir madde ise LDPHE gibi vs. takviyelerden oluşmaktadır. Zaten mağaza poşetlerinin üretiminde orijinal ham maddeye doğru orantılı katkı maddelerini ekleyerek elde ettiği karışım sayesinde mukaviyeti yüksek olmaktadır.

Baskılı Mağaza poşeti kullanımı

Mağazalar poşet tüketimden birçok sektörden farklıdır ve yoğun tüketim de bulunulmaktadır. Buda beraberinde giyim mağazaları, ayakkabı, kozmetik, buji teri, kırtasiye, eczaneler gibi birçok sektörde mağaza poşet kullanımının doğru orantılı olduğunu göstermektedir.